Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Amsterdam til München

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Amsterdam till München

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8
1 962 NOK
9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

June

Laveste pris for å fly fra June til Amsterdam i München

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 8. jun Amsterdam (AMS) München (MUC) SAS Scandinavian Airlines 1 962 NOK
Tjen 19,62 NOK
Hjemreise on 10. jun München (MUC) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Amsterdam til München

    • 11 direktefly går fra Amsterdam til München i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 25m.
    • KLM Royal Dutch Airlines flight 1791 (07:15 GMT, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Amsterdam til München.
    • KLM Royal Dutch Airlines flight 1801 (20:55 GMT, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Amsterdam til München.
    • Dagens korteste direktefly fra Amsterdam til München (KLM Royal Dutch Airlines flight 1791, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) tar 1h 25m.
    • Dagens lengste direktefly fra Amsterdam til München (KLM Royal Dutch Airlines flight 1791, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) tar 1h 25m.

Laveste pris for å fly t/r fra Amsterdam til München

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 1 962 NOK
airline logo SWISS AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 2 079 NOK
airline logo Austrian Airlines AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 2 313 NOK
airline logo Lufthansa AMS MUC ma 8. jun - ti 9. jun 2 477 NOK
airline logo Tarom AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 4 074 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 4 090 NOK
airline logo Air France AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 4 181 NOK
Adria Airways Adria Airways AMS MUC ma 8. jun - ti 9. jun 5 115 NOK
airline logo airBaltic AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 5 504 NOK
airline logo British Airways AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 6 058 NOK
airline logo Aer Lingus AMS MUC ma 8. jun - ti 9. jun 6 884 NOK
airline logo US Airways AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 19 194 NOK
airline logo Japan Airlines AMS MUC ma 8. jun - on 10. jun 20 389 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Amsterdam til München

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Amsterdam til München. Let etter last-minute-billetter fra Amsterdam til München til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Amsterdam og München fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Amsterdam til München samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Amsterdam til München – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Amsterdam til München Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Amsterdam til München , kan vi tilby mange billige reiser. Amsterdam til München fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Amsterdam og München flyplasser og terminaler

Flypasser i Amsterdam, NL

kart over flyplasser i Amsterdam
  • 1

    Amsterdam-Schiphol airport (AMS)

    Avstand fra byens sentrum: 11,3 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra AMS til MUC

    Flyselskaper
    KLM Royal Dutch Airlines, Lufthansa
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i München , DE

kart over flyplasser i München
  • 1

    F.J. Strauss Airport (MUC)

    Avstand fra byens sentrum: 28,3 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra AMS til MUC

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 KLM Royal Dutch Airlines
    Terminal 2 Lufthansa
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Amsterdam til München i Thu, May 28, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
KLM Royal Dutch Airlines/Lufthansa KL1925/LH2383 AMS 7:00 AM MUC 10:45 AM 737/E95 3h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/SWISS KL1925/LX3684 AMS 7:00 AM MUC 10:45 AM 737/E95 3h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Lufthansa KL1867/LH2145 AMS 7:55 AM MUC 10:45 AM EMJ/CR9 2h 50min
KLM Royal Dutch Airlines/TAP Portugal KL1867/TP7655 AMS 7:55 AM MUC 10:45 AM EMJ/CR9 2h 50min
KLM Royal Dutch Airlines KL1793 AMS 9:30 AM MUC 10:55 AM 737 1h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Lufthansa KL1763/LH100 AMS 8:20 AM MUC 11:10 AM EMJ/319 2h 50min
Lufthansa/Lufthansa LH1003/LH100 AMS 8:00 AM MUC 11:10 AM 320/319 3h 10min
China Eastern Airlines/Lufthansa MU8279/LH100 AMS 8:15 AM MUC 11:10 AM F70/319 2h 55min
Air France/Air France AF8223/AF1722 AMS 6:45 AM MUC 11:45 AM 73W/318 5h 0min
Air France/Air France AF8227/AF1722 AMS 7:15 AM MUC 11:45 AM 73J/318 4h 30min
Air France/Air France AF1361/AF1722 AMS 8:00 AM MUC 11:45 AM 320/318 3h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1223/AF1722 AMS 6:45 AM MUC 11:45 AM 737/318 5h 0min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1227/AF1722 AMS 7:15 AM MUC 11:45 AM 737/318 4h 30min