Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Bergen til Amsterdam

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Bergen till Amsterdam

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10
1 613 NOK
11 12 13
14
1 613 NOK
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

June

Billige helg flyreiser i June fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 11. jun Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) Norwegian 1 620 NOK
Tjen 16,20 NOK
Hjemreise ma 15. jun Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) Norwegian

Laveste pris for å fly fra June til Bergen i Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 14. jun Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) KLM Royal Dutch Airlines 1 613 NOK
Tjen 16,13 NOK
Hjemreise ma 22. jun Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) KLM Royal Dutch Airlines

Beste en ukes pris for å fly June fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 30. jun Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 779 NOK
Tjen 17,79 NOK
Hjemreise ti 7. jul Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Billige helg flyreiser i July fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 9. jul Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 610 NOK
Tjen 16,10 NOK
Hjemreise sø 12. jul Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines

Laveste pris for å fly July fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 8. jul Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 399 NOK
Tjen 13,99 NOK
Hjemreise to 13. aug Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines

Beste en ukes pris for å fly July fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 28. jul Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 576 NOK
Tjen 15,76 NOK
Hjemreise ti 4. aug Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

August

Billige helg flyreiser i August fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 21. aug Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 545 NOK
Tjen 15,45 NOK
Hjemreise sø 23. aug Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines

Laveste pris for å fly August fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 30. aug Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 261 NOK
Tjen 12,61 NOK
Hjemreise on 2. sep Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines

Beste en ukes pris for å fly August fra Bergen til Amsterdam

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 19. aug Bergen (BGO) Amsterdam (AMS) SAS Scandinavian Airlines 1 429 NOK
Tjen 14,29 NOK
Hjemreise on 26. aug Amsterdam (AMS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Bergen til Amsterdam

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines BGO AMS ti 1. sep - on 2. sep 1 261 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines BGO AMS ma 3. aug - on 12. aug 1 550 NOK
airline logo Norwegian BGO AMS on 10. jun - ma 15. jun 1 613 NOK
airline logo British Airways BGO AMS lø 28. nov - on 2. des 2 131 NOK
airline logo US Airways BGO AMS lø 30. mai - ma 1. jun 19 273 NOK

Finn billige flybilletter fra Bergen til Amsterdam – reis nå!

Har du lyst til å reise på langweekend til en av Europas storbyer eller oppleve solen et annet sted i verden? Vil du komme deg vekk fra regn og vind? Du trenger ikke lete lenger, eBookers har et stort utvalg av billige flybilletter fra Bergen til storbyer i hele verden. Fly til Amsterdam og få den etterlengtede ferien med en gang. På eBookers sammenlikner og oppdaterer vi utvalget av billetter hele tiden for å være sikker på at du får de rimligste billettene du er ute etter. Uansett hvor du vil reise fra eller hvor du ønsker å reise til, finner du akkurat den kombinasjonen du ønsker hos eBookers. Trenger fly, hotell eller leiebil? Velg det som passer for deg, så passer vi på at prisen er uslåelig. Du finner mengder av billige flybilletter fra Bergen til Amsterdam så du kan starte planleggingen av din ferietur til Amsterdam med en gang!

Få en smakebit av Nederland – kjøp billige flybilletter til Amsterdam!

Tulipaner, tresko, kanaler og sykler – dette er noe av det Amsterdam er kjent for. Reis til byen med billetter fra ebookers og opplev enda mer. Vi hjelper deg med å finne de billigste flybillettene på markedet så du kan kose deg med å utforske byen til fots, på sykkel eller med leiebil. Hos oss booker du både fly, hotell og leiebil – kombinasjonen velger du selv. Den perfekte ferien er ikke langt unna. Ebookers’ enkle og smidige søketjeneste er alltid oppdatert med markedets laveste priser for å gi deg billige flybilletter til Amsterdam fra Amsterdam. På ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å hjelpe deg med å velge hotell på best måte. Vi har heller ingen skjulte ekstraavgifter. Bestill flybilletter til Amsterdam fra Amsterdam i dag!

Flygtidene for fly fra Bergen til Amsterdam i Fri, May 29, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia AZ3795 BGO 6:30 AM AMS 8:10 AM 737 1h 40min
KLM Royal Dutch Airlines KL1184 BGO 6:30 AM AMS 8:10 AM 737 1h 40min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK2861/AZ2913 BGO 6:00 AM AMS 11:25 AM 320/737 5h 25min
KLM Royal Dutch Airlines KL1186 BGO 10:00 AM AMS 11:45 AM F70 1h 45min
KLM Royal Dutch Airlines KL1192 BGO 11:55 AM AMS 1:40 PM EMJ 1h 45min
Alitalia AZ3769 BGO 2:15 PM AMS 4:00 PM E90 1h 45min
KLM Royal Dutch Airlines KL1188 BGO 2:15 PM AMS 4:00 PM EMJ 1h 45min
Widerøe/Korean Air WF163/KE6434 BGO 1:10 PM AMS 7:15 PM DH1/737 6h 5min
Alitalia AZ3797 BGO 5:35 PM AMS 7:20 PM 737 1h 45min
KLM Royal Dutch Airlines KL1190 BGO 5:35 PM AMS 7:20 PM 737 1h 45min
SAS Scandinavian Airlines/KLM Royal Dutch Airlines SK4164/KL1176 BGO 3:45 PM AMS 7:25 PM 736/EMJ 3h 40min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK2873/AZ2919 BGO 4:00 PM AMS 7:35 PM CR9/737 3h 35min
SAS Scandinavian Airlines/KLM Royal Dutch Airlines SK2873/KL1132 BGO 4:00 PM AMS 7:35 PM CR9/737 3h 35min