Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Bergen til Roma

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Bergen till Roma

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19
624 NOK
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

April

Billige helg flyreiser i April fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 16. apr Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 983 NOK
Tjen 9,83 NOK
Hjemreise sø 19. apr Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Laveste pris for å fly fra April til Bergen i Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 19. apr Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 624 NOK
Tjen 6,24 NOK
Hjemreise sø 26. apr Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly April fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 19. apr Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 624 NOK
Tjen 6,24 NOK
Hjemreise sø 26. apr Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

May

Billige helg flyreiser i May fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 14. mai Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 571 NOK
Tjen 5,71 NOK
Hjemreise ma 18. mai Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Laveste pris for å fly May fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 14. mai Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 571 NOK
Tjen 5,71 NOK
Hjemreise ma 18. mai Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly May fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 14. mai Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 624 NOK
Tjen 6,24 NOK
Hjemreise to 21. mai Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 12. jun Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 964 NOK
Tjen 9,64 NOK
Hjemreise sø 14. jun Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Laveste pris for å fly June fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 7. jun Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 724 NOK
Tjen 7,24 NOK
Hjemreise sø 14. jun Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly June fra Bergen til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 7. jun Bergen (BGO) Roma (FCO) Norwegian 724 NOK
Tjen 7,24 NOK
Hjemreise sø 14. jun Roma (FCO) Bergen (BGO) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Bergen til Roma

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian BGO ROM to 14. mai - ma 18. mai 571 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines BGO ROM to 23. jul - ma 27. jul 970 NOK
airline logo British Airways BGO ROM to 10. sep - ma 14. sep 1 137 NOK
airline logo Iberia BGO ROM ti 14. apr - ti 21. apr 1 155 NOK
Vueling Vueling BGO ROM ti 14. apr - ti 21. apr 1 155 NOK
airline logo Alitalia BGO ROM to 4. jun - ma 8. jun 1 402 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines BGO ROM to 8. okt - to 15. okt 1 653 NOK
airline logo Finnair BGO ROM ti 19. mai - ti 26. mai 2 025 NOK
airline logo Lufthansa BGO ROM to 8. okt - to 15. okt 2 566 NOK
airline logo Austrian Airlines BGO ROM ti 4. aug - on 12. aug 2 782 NOK
airline logo Air France BGO ROM lø 1. aug - ma 3. aug 16 151 NOK

Finn billige flybilletter fra Bergen til Roma – reis nå!

Har du lyst til å reise på langweekend til en av Europas storbyer eller oppleve solen et annet sted i verden? Vil du komme deg vekk fra regn og vind? Du trenger ikke lete lenger, eBookers har et stort utvalg av billige flybilletter fra Bergen til storbyer i hele verden. Fly til Roma og få den etterlengtede ferien med en gang. På eBookers sammenlikner og oppdaterer vi utvalget av billetter hele tiden for å være sikker på at du får de rimligste billettene du er ute etter. Uansett hvor du vil reise fra eller hvor du ønsker å reise til, finner du akkurat den kombinasjonen du ønsker hos eBookers. Trenger fly, hotell eller leiebil? Velg det som passer for deg, så passer vi på at prisen er uslåelig. Du finner mengder av billige flybilletter fra Bergen til Roma så du kan starte planleggingen av din ferietur til Roma med en gang!

Opplev den evige stad ved å bestille fly til Roma fra Roma nå!

Nå kan du fly til Roma fra Roma med billige billetter bestilt hos ebookers. Vi sammenligner billetter fra over 400 flyselskaper og oppdaterer prisene hele døgnet for å sikre at vi gir deg konkurransedyktige priser på hver eneste reise. Hos oss kan du også bestille hotell ved å velge i mengder av hoteller i den tetteste bykjernen eller lenger utenfor for å passe dine behov når du reiser til Roma. Opplev den evige stad nå og oppdag kunst og arkitektur vakrere for hvert hjørne du runder. Spis så mye pizza du orker og oppservér den italienske storbykulturen tett på. Bestill fly til Roma fra Roma , hotell og leiebil for å få den perfekte kombinasjonen til din reise i dag!

Flygtidene for fly fra Bergen til Roma i Fri, Mar 27, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia/Alitalia AZ3795/AZ7713 BGO 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3795/KL1601 BGO 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1184/AZ7713 BGO 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1184/KL1601 BGO 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK2865/AZ125 BGO 9:55 AM FCO 4:00 PM CR9/32S 6h 5min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3797/KL3405 BGO 5:20 PM FCO 10:40 PM 737/32S 5h 20min
Alitalia/Alitalia AZ3797/AZ111 BGO 5:20 PM FCO 10:40 PM 737/32S 5h 20min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1190/KL3405 BGO 5:20 PM FCO 10:40 PM 737/32S 5h 20min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1190/AZ111 BGO 5:20 PM FCO 10:40 PM 737/32S 5h 20min
Alitalia/Alitalia AZ3797/AZ7717 BGO 5:20 PM FCO 11:10 PM 737/737 5h 50min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3797/KL1609 BGO 5:20 PM FCO 11:10 PM 737/737 5h 50min
Alitalia/China Eastern Airlines AZ3797/MU8287 BGO 5:20 PM FCO 11:10 PM 737/737 5h 50min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1190/AZ7717 BGO 5:20 PM FCO 11:10 PM 737/737 5h 50min