Fly fra Bergen til Tromsø

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Bergen till Tromsø

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22
2 226 NOK
23 24 25 26
27 28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

September

Laveste pris for å fly fra September til Bergen i Tromsø

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 22. sep Bergen (BGO) Tromsø (TOS) Widerøe 2 226 NOK
Tjen 22,26 NOK
Hjemreise on 21. okt Tromsø (TOS) Bergen (BGO) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

October

Billige helg flyreiser i October fra Bergen til Tromsø

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 29. okt Bergen (BGO) Tromsø (TOS) SAS Scandinavian Airlines 1 968 NOK
Tjen 19,68 NOK
Hjemreise sø 1. nov Tromsø (TOS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines

Laveste pris for å fly October fra Bergen til Tromsø

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 30. okt Bergen (BGO) Tromsø (TOS) SAS Scandinavian Airlines 1 962 NOK
Tjen 19,62 NOK
Hjemreise on 4. nov Tromsø (TOS) Bergen (BGO) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

November

Laveste pris for å fly November fra Bergen til Tromsø

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 1. nov Bergen (BGO) Tromsø (TOS) Widerøe 2 026 NOK
Tjen 20,26 NOK
Hjemreise lø 28. nov Tromsø (TOS) Bergen (BGO) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Bergen til Tromsø

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines BGO TOS to 29. okt - sø 1. nov 1 968 NOK
airline logo Widerøe BGO TOS to 29. okt - sø 1. nov 2 032 NOK
airline logo Norwegian BGO TOS ma 24. aug - on 26. aug 2 494 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Bergen til Tromsø

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Bergen til Tromsø. Let etter last-minute-billetter fra Bergen til Tromsø til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Bergen og Tromsø fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Bergen til Tromsø samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Bergen til Tromsø – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Bergen til Tromsø Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Bergen til Tromsø , kan vi tilby mange billige reiser. Bergen til Tromsø fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Flygtidene for fly fra Bergen til Tromsø i Wed, Aug 5, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Norwegian/Norwegian DY601/DY370 BGO 6:40 AM TOS 10:50 AM 73H/73H 4h 10min
SAS Scandinavian Airlines/Widerøe SK4154/WF602 BGO 8:55 AM TOS 1:20 PM 736/DH4 4h 25min
Widerøe/Widerøe WF583/WF602 BGO 7:40 AM TOS 1:20 PM DH3/DH4 5h 40min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK252/SK4418 BGO 9:20 AM TOS 2:55 PM 73W/73G 5h 35min
Widerøe WF616 BGO 12:35 PM TOS 2:55 PM DH4 2h 20min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK4154/SK4566 BGO 8:55 AM TOS 3:10 PM 736/AT7 6h 15min
Norwegian/Norwegian DY617/DY376 BGO 12:00 PM TOS 3:35 PM 73H/73H 3h 35min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK262/SK4422 BGO 11:50 AM TOS 4:45 PM 73G/73W 4h 55min
Widerøe/Widerøe WF614/WF846 BGO 12:35 PM TOS 4:54 PM DH4/DH1 4h 19min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK268/SK4424 BGO 2:05 PM TOS 6:15 PM 73W/73W 4h 10min
SAS Scandinavian Airlines/Widerøe SK4172/WF484 BGO 3:00 PM TOS 6:15 PM 736/DH4 3h 15min
Norwegian/Norwegian DY625/DY382 BGO 3:00 PM TOS 7:25 PM 73H/73H 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK4172/SK4572 BGO 3:00 PM TOS 7:40 PM 736/AT7 4h 40min