Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Berlin til Stockholm

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Berlin till Stockholm

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

September

Billige helg flyreiser i September fra Berlin til Stockholm

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 18. sep Berlin (SXF) Stockholm (ARN) Norwegian 998 NOK
Tjen 9,98 NOK
Hjemreise sø 20. sep Stockholm (ARN) Berlin (SXF) Norwegian

Laveste pris for å fly September fra Berlin til Stockholm

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 18. sep Berlin (SXF) Stockholm (ARN) Norwegian 998 NOK
Tjen 9,98 NOK
Hjemreise sø 20. sep Stockholm (ARN) Berlin (SXF) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Berlin til Stockholm

    • 7 direktefly går fra Berlin til Stockholm i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 31m.
    • airberlin flight 8002 (08:20 GMT, Boeing 737-800 Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Berlin til Stockholm.
    • Norwegian flight 4508 (21:35 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Berlin til Stockholm.
    • Dagens korteste direktefly fra Berlin til Stockholm (airberlin flight 8000, Airbus Industrie A320) tar 1h 30m.
    • Dagens lengste direktefly fra Berlin til Stockholm (Norwegian flight 4506, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 1h 35m.

Laveste pris for å fly t/r fra Berlin til Stockholm

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 998 NOK
Air Berlin airberlin BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 038 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 155 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 565 NOK
airline logo Air France BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 671 NOK
airline logo Lufthansa BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 677 NOK
airline logo SWISS BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 687 NOK
airline logo Germanwings BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 917 NOK
airline logo Brussels Airlines BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 1 989 NOK
airline logo airBaltic BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 2 182 NOK
airline logo Finnair BER STO on 22. jul - ma 27. jul 2 239 NOK
airline logo Austrian Airlines BER STO on 22. jul - ma 27. jul 3 614 NOK
airline logo British Airways BER STO fr 18. sep - sø 20. sep 3 655 NOK
airline logo Estonian Air BER STO on 22. jul - ma 27. jul 5 942 NOK
airline logo Bulgaria Air BER STO on 22. jul - ma 27. jul 12 147 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Berlin til Stockholm

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Berlin til Stockholm. Let etter last-minute-billetter fra Berlin til Stockholm til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Berlin og Stockholm fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Berlin til Stockholm samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Berlin til Stockholm – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Berlin til Stockholm Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Berlin til Stockholm , kan vi tilby mange billige reiser. Berlin til Stockholm fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Berlin og Stockholm flyplasser og terminaler

Flypasser i Berlin, DE

kart over flyplasser i Berlin
  • 1

    Tegel Airport (TXL)

    Avstand fra byens sentrum: 7,9 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra TXL til STO

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines, airberlin
  • 2

    Schoenefeld (SXF)

    Avstand fra byens sentrum: 17,9 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra SXF til STO

    Flyselskaper
    Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Stockholm , SE

kart over flyplasser i Stockholm
  • 1

    Bromma airport (BMA)

    Avstand fra byens sentrum: 7,3 kilometers

  • 2

    Arlanda airport (ARN)

    Avstand fra byens sentrum: 36,1 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra BER til ARN

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2 airberlin
    Terminal 5 Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 3

    Skavsta airport (NYO)

    Avstand fra byens sentrum: 89,5 kilometers

  • 4

    Vasteras-Hasslo (VST)

    Avstand fra byens sentrum: 86 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Berlin til Stockholm i Tue, Jul 7, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Finnair AY5208 TXL 8:20 AM ARN 9:50 AM 320 1h 30min
Bulgaria Air FB1631 TXL 8:20 AM ARN 9:50 AM 320 1h 30min
Finnair AY5210 TXL 12:40 PM ARN 2:10 PM 73G 1h 30min
Finnair AY5332 TXL 5:00 PM ARN 6:30 PM 319 1h 30min