Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Brussel til Bergen

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Brussel til Bergen

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Brussel til Bergen. Let etter last-minute-billetter fra Brussel til Bergen til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Brussel og Bergen fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Brussel til Bergen samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Brussel til Bergen – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Brussel til Bergen Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Brussel til Bergen , kan vi tilby mange billige reiser. Brussel til Bergen fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Brussel till Bergen

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

Mer å utforske for Brussel og Bergen

Laveste pris for å fly t/r fra Brussel til Bergen

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo KLM Royal Dutch Airlines BRU BGO sø 28. des - lø 10. jan 2 770 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines BRU BGO ti 23. des - ma 5. jan 2 918 NOK
airline logo Lufthansa BRU BGO ti 23. des - ma 5. jan 3 048 NOK
airline logo British Airways BRU BGO ti 23. des - to 1. jan 4 484 NOK
airline logo Austrian Airlines BRU BGO lø 20. des - sø 28. des 5 624 NOK
airline logo Air France BRU BGO sø 28. des - lø 10. jan 15 747 NOK
airline logo Alitalia BRU BGO ti 23. des - lø 3. jan 30 998 NOK

Flygtidene for fly fra Brussel til Bergen i Fri, Dec 19, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1720/KL1185 BRU 5:55 AM BGO 9:40 AM F70/F70 3h 45min
British Airways/British Airways BA389/BA758 BRU 6:40 AM BGO 11:30 AM 320/319 4h 50min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1722/AZ3890 BRU 8:10 AM BGO 1:20 PM F70/F70 5h 10min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1722/KL1187 BRU 8:10 AM BGO 1:20 PM F70/F70 5h 10min
British Airways/British Airways BA8222/BA8261 BRU 9:25 AM BGO 2:25 PM J31/J31 5h 0min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK594/SK2868 BRU 10:30 AM BGO 3:25 PM 319/320 4h 55min
Brussels Airlines/SAS Scandinavian Airlines SN2283/SK283 BRU 3:00 PM BGO 7:35 PM AR1/738 4h 35min
British Airways/British Airways BA393/BA760 BRU 1:10 PM BGO 8:00 PM 320/319 6h 50min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1732/AZ3796 BRU 6:15 PM BGO 10:50 PM EMJ/737 4h 35min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1732/KL1193 BRU 6:15 PM BGO 10:50 PM EMJ/737 4h 35min