Fly fra Düsseldorf til Oslo

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Round-trip One-way
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Düsseldorf til Oslo

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Düsseldorf til Oslo. Let etter last-minute-billetter fra Düsseldorf til Oslo til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Düsseldorf og Oslo fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Düsseldorf til Oslo samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Düsseldorf til Oslo – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Düsseldorf til Oslo Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Düsseldorf til Oslo , kan vi tilby mange billige reiser. Düsseldorf til Oslo fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Düsseldorf till Oslo

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

Düsseldorf og Oslo flyplasser og terminaler

Flypasser i Düsseldorf, DE
kart over flyplasser i Düsseldorf
  • 1

    Dusseldorf International Airport (DUS)

    Avstand fra byens sentrum: 6,9 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra DUS til OSL

    Flyselskaper
    Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines, United Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Oslo , NO
kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra DUS til OSL

    Flyselskaper
    Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines, United Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Düsseldorf til Oslo

    • 2 direktefly går fra Düsseldorf til Oslo i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 50m.
    • Lufthansa flight 6208 (2:05 PM GMT, Boeing 737-600 Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Düsseldorf til Oslo.
    • Lufthansa flight 6208 (2:05 PM GMT, Boeing 737-600 Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Düsseldorf til Oslo.
    • Dagens korteste direktefly fra Düsseldorf til Oslo (Lufthansa flight 6208, Boeing 737-600 Passenger) tar 1h 50m.
    • Dagens lengste direktefly fra Düsseldorf til Oslo (Lufthansa flight 6208, Boeing 737-600 Passenger) tar 1h 50m.

Fly alternativer mellom Düsseldorf til Oslo

Utstyr Flyselskap
Boeing 737-500 Passenger Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-700 (Winglets) Passenger Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-400 Passenger Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-700 Passenger SAS Scandinavian Airlines, Lufthansa
Boeing 737-600 Passenger SAS Scandinavian Airlines, Lufthansa
Airbus Industrie A319 Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 Passenger Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 (Winglets) Passenger Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Canadair Regional Jet 900 Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines, United Airlines

Flygtidene for fly fra Düsseldorf til Oslo i Sat, Apr 26, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
airberlin/airberlin AB6436/AB8246 DUS 6:20 AM OSL 9:55 AM 320/319 3h 35min
Hainan Airlines/airberlin HU8412/AB8246 DUS 6:20 AM OSL 9:55 AM 320/319 3h 35min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ2945/KL1143 DUS 6:20 AM OSL 11:05 AM F70/737 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1852/KL1143 DUS 6:20 AM OSL 11:05 AM F70/737 4h 45min
Alitalia/Alitalia AZ2945/AZ3804 DUS 6:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 4h 55min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ2945/KL1217 DUS 6:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 4h 55min
Alitalia/Alitalia AZ2947/AZ3804 DUS 8:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 2h 55min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ2947/KL1217 DUS 8:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 2h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1852/AZ3804 DUS 6:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 4h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1852/KL1217 DUS 6:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 4h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1854/AZ3804 DUS 8:20 AM TRF 11:15 AM F70/F70 2h 55min
Air France/Air France AF1107/AF1774 DUS 7:25 AM OSL 12:05 PM 318/E90 4h 40min
Alitalia/Air France AZ2881/AF1774 DUS 7:25 AM OSL 12:05 PM 318/E90 4h 40min