Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Frankfurt til Oslo

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Frankfurt till Oslo

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2 035 NOK
2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

April

Laveste pris for å fly fra April til Frankfurt i Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 1. apr Frankfurt (FRA) Oslo (TRF) KLM Royal Dutch Airlines 2 035 NOK
Tjen 20,35 NOK
Hjemreise ma 6. apr Oslo (TRF) Frankfurt (FRA) KLM Royal Dutch Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

May

Billige helg flyreiser i May fra Frankfurt til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 29. mai Frankfurt (FRA) Oslo (OSL) KLM Royal Dutch Airlines 1 485 NOK
Tjen 14,85 NOK
Hjemreise lø 30. mai Oslo (OSL) Frankfurt (FRA) KLM Royal Dutch Airlines

Laveste pris for å fly May fra Frankfurt til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 13. mai Frankfurt (FRA) Oslo (OSL) Air France 1 424 NOK
Tjen 14,24 NOK
Hjemreise ma 18. mai Oslo (OSL) Frankfurt (FRA) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Frankfurt til Oslo

    • 12 direktefly går fra Frankfurt til Oslo i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 0m.
    • Lufthansa flight 860 (10:15 GMT, Airbus A320) er dagens første tilgjengelige avgang fra Frankfurt til Oslo.
    • Lufthansa flight 864 (21:15 GMT, Airbus A320) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Frankfurt til Oslo.
    • Dagens korteste direktefly fra Frankfurt til Oslo (Lufthansa flight 858, Airbus Industrie A320) tar 2h 0m.
    • Dagens lengste direktefly fra Frankfurt til Oslo (Lufthansa flight 6106, Boeing 737-800 Passenger) tar 2h 5m.

Laveste pris for å fly t/r fra Frankfurt til Oslo

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 1 333 NOK
airline logo Air France FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 1 407 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 1 485 NOK
airline logo Austrian Airlines FRA OSL lø 28. mar - ti 7. apr 2 143 NOK
airline logo Finnair FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 2 390 NOK
airline logo SWISS FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 2 413 NOK
airline logo British Airways FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 2 425 NOK
airline logo Air India FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 18 133 NOK
airline logo Air China FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 19 338 NOK
airline logo Japan Airlines FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 27 334 NOK
Turkish Airlines Turkish Airlines FRA OSL ma 17. aug - ma 31. aug 31 571 NOK
airline logo United Airlines FRA OSL lø 28. mar - ti 7. apr 68 113 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Frankfurt til Oslo

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Frankfurt til Oslo. Let etter last-minute-billetter fra Frankfurt til Oslo til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Frankfurt og Oslo fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Frankfurt til Oslo samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Frankfurt til Oslo – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Frankfurt til Oslo Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Frankfurt til Oslo , kan vi tilby mange billige reiser. Frankfurt til Oslo fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Frankfurt og Oslo flyplasser og terminaler

Flypasser i Frankfurt, DE

kart over flyplasser i Frankfurt
  • 1

    Frankfurt Int'l Airport (FRA)

    Avstand fra byens sentrum: 10,7 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra FRA til OSL

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Hahn Airport (HHN)

    Avstand fra byens sentrum: 102,7 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Oslo , NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra FRA til OSL

    Flyselskaper
    Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Frankfurt til Oslo i Mon, Mar 2, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Lufthansa/SAS Scandinavian Airlines LH812/SK3025 FRA 7:00 AM OSL 10:40 AM 321/DH3 3h 40min
Lufthansa/Widerøe LH812/WF325 FRA 7:00 AM OSL 10:40 AM 321/DH3 3h 40min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3600/SK3025 FRA 7:00 AM OSL 10:40 AM 321/DH3 3h 40min
SAS Scandinavian Airlines/Widerøe SK3600/WF325 FRA 7:00 AM OSL 10:40 AM 321/DH3 3h 40min
Lufthansa/Lufthansa LH92/LH2452 FRA 6:45 AM OSL 10:55 AM 32A/E95 4h 10min
Air France/Air France AF1019/AF1774 FRA 7:25 AM OSL 12:05 PM E90/E90 4h 40min
Vietnam Airlines/Vietnam Airlines VN3131/VN3148 FRA 7:25 AM OSL 12:05 PM 320/320 4h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1762/KL1143 FRA 6:55 AM OSL 12:10 PM EMJ/737 5h 15min
Lufthansa/KLM Royal Dutch Airlines LH986/KL1143 FRA 7:00 AM OSL 12:10 PM 319/737 5h 10min
China Eastern Airlines/KLM Royal Dutch Airlines MU8282/KL1143 FRA 6:55 AM OSL 12:10 PM EMJ/737 5h 15min
Lufthansa LH860 FRA 10:15 AM OSL 12:15 PM 319 2h 0min
SAS Scandinavian Airlines SK3692 FRA 10:15 AM OSL 12:15 PM 319 2h 0min
KLM Royal Dutch Airlines/SAS Scandinavian Airlines KL1762/SK822 FRA 6:55 AM OSL 12:30 PM EMJ/738 5h 35min