Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Frankfurt til Stavanger

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Frankfurt til Stavanger

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Frankfurt til Stavanger. Let etter last-minute-billetter fra Frankfurt til Stavanger til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Frankfurt og Stavanger fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Frankfurt til Stavanger samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Frankfurt til Stavanger – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Frankfurt til Stavanger Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Frankfurt til Stavanger , kan vi tilby mange billige reiser. Frankfurt til Stavanger fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Frankfurt till Stavanger

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

February

Billige helg flyreiser i February fra Frankfurt til Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 27. feb Frankfurt (FRA) Stavanger (SVG) Air France 1 441 NOK
Tjen 14,41 NOK
Hjemreise sø 1. mar Stavanger (SVG) Frankfurt (FRA) Air France

Laveste pris for å fly February fra Frankfurt til Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 27. feb Frankfurt (FRA) Stavanger (SVG) Air France 1 441 NOK
Tjen 14,41 NOK
Hjemreise sø 1. mar Stavanger (SVG) Frankfurt (FRA) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Frankfurt til Stavanger

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo KLM Royal Dutch Airlines FRA SVG fr 3. apr - ma 6. apr 1 622 NOK
airline logo Air France FRA SVG fr 3. apr - ma 6. apr 1 726 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines FRA SVG fr 3. apr - ma 6. apr 1 955 NOK
airline logo Lufthansa FRA SVG fr 3. apr - ma 6. apr 2 304 NOK
airline logo British Airways FRA SVG fr 3. apr - ma 6. apr 2 618 NOK

Frankfurt og Stavanger flyplasser og terminaler

Flypasser i Frankfurt, DE
kart over flyplasser i Frankfurt
  • 1

    Frankfurt Int'l Airport (FRA)

    Avstand fra byens sentrum: 10,7 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra FRA til SVG

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Hahn Airport (HHN)

    Avstand fra byens sentrum: 102,7 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Stavanger , NO
kart over flyplasser i Stavanger
  • 1

    Sola (SVG)

    Avstand fra byens sentrum: 12,1 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra FRA til SVG

    Flyselskaper
    Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Frankfurt til Stavanger

    • 6 direktefly går fra Frankfurt til Stavanger i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 55m.
    • Lufthansa flight 874 (4:25 AM GMT, Boeing 737-500 Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Frankfurt til Stavanger.
    • Lufthansa flight 878 (3:00 PM GMT, Boeing 737-500 Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Frankfurt til Stavanger.
    • Dagens korteste direktefly fra Frankfurt til Stavanger (Lufthansa flight 874, Boeing 737-500 Passenger) tar 1h 55m.
    • Dagens lengste direktefly fra Frankfurt til Stavanger (Lufthansa flight 874, Boeing 737-500 Passenger) tar 1h 55m.

Flygtidene for fly fra Frankfurt til Stavanger i Tue, Dec 23, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1762/AZ3824 FRA 6:55 AM SVG 11:00 AM EMJ/E90 4h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1762/KL1199 FRA 6:55 AM SVG 11:00 AM EMJ/EMJ 4h 5min
Lufthansa/Alitalia LH986/AZ3824 FRA 7:00 AM SVG 11:00 AM 319/E90 4h 0min
Lufthansa/KLM Royal Dutch Airlines LH986/KL1199 FRA 7:00 AM SVG 11:00 AM 319/EMJ 4h 0min
China Eastern Airlines/Alitalia MU8282/AZ3824 FRA 6:55 AM SVG 11:00 AM EMJ/E90 4h 5min
China Eastern Airlines/KLM Royal Dutch Airlines MU8282/KL1199 FRA 6:55 AM SVG 11:00 AM EMJ/EMJ 4h 5min
Air France/Air France AF1019/AF1846 FRA 7:25 AM SVG 12:05 PM E90/E70 4h 40min
Lufthansa LH874 FRA 10:25 AM SVG 12:20 PM 735 1h 55min
SAS Scandinavian Airlines SK3604 FRA 10:25 AM SVG 12:20 PM 735 1h 55min
Lufthansa/Alitalia LH992/AZ3756 FRA 12:20 PM SVG 4:30 PM 319/737 4h 10min
Lufthansa/KLM Royal Dutch Airlines LH992/KL1203 FRA 12:20 PM SVG 4:30 PM 319/737 4h 10min
Lufthansa/SAS Scandinavian Airlines LH970/SK3081 FRA 10:25 AM SVG 6:00 PM E90/DH4 7h 35min
Lufthansa/Widerøe LH970/WF369 FRA 10:25 AM SVG 6:00 PM E90/DH4 7h 35min