Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Kristiansand til Bergen

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Kristiansand till Bergen

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8 9
1 426 NOK
10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

June

Laveste pris for å fly fra June til Kristiansand i Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 9. jun Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 426 NOK
Tjen 14,26 NOK
Hjemreise to 11. jun Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe

Beste en ukes pris for å fly June fra Kristiansand til Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 28. jun Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 618 NOK
Tjen 16,18 NOK
Hjemreise sø 5. jul Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Laveste pris for å fly July fra Kristiansand til Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 22. jul Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 618 NOK
Tjen 16,18 NOK
Hjemreise on 29. jul Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe

Beste en ukes pris for å fly July fra Kristiansand til Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 22. jul Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 618 NOK
Tjen 16,18 NOK
Hjemreise on 29. jul Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

August

Laveste pris for å fly August fra Kristiansand til Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 13. aug Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 618 NOK
Tjen 16,18 NOK
Hjemreise to 20. aug Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe

Beste en ukes pris for å fly August fra Kristiansand til Bergen

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 13. aug Kristiansand (KRS) Bergen (BGO) Widerøe 1 618 NOK
Tjen 16,18 NOK
Hjemreise to 20. aug Bergen (BGO) Kristiansand (KRS) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Kristiansand til Bergen

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Widerøe KRS BGO ti 9. jun - to 11. jun 1 426 NOK
airline logo Norwegian KRS BGO ti 2. jun - to 4. jun 2 118 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines KRS BGO sø 23. aug - sø 30. aug 2 811 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Kristiansand til Bergen

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Kristiansand til Bergen. Let etter last-minute-billetter fra Kristiansand til Bergen til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Kristiansand og Bergen fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Kristiansand til Bergen samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Kristiansand til Bergen – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Kristiansand til Bergen Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Kristiansand til Bergen , kan vi tilby mange billige reiser. Kristiansand til Bergen fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Flygtidene for fly fra Kristiansand til Bergen i Wed, May 27, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Widerøe WF588 KRS 12:40 PM BGO 2:15 PM DH4 1h 35min
Widerøe WF592 KRS 4:05 PM BGO 5:05 PM DH3 1h 0min
Widerøe WF596 KRS 7:55 PM BGO 8:50 PM DH4 0h 55min