Fly fra Kristiansand til München

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Round-trip One-way
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Kristiansand til München

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Kristiansand til München. Let etter last-minute-billetter fra Kristiansand til München til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Kristiansand og München fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Kristiansand til München samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Kristiansand til München – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Kristiansand til München Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Kristiansand til München , kan vi tilby mange billige reiser. Kristiansand til München fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Kristiansand till München

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
1 763 NOK
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Kristiansand til München

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. mai Kristiansand (KRS) München (MUC) KLM Royal Dutch Airlines 1 763 NOK
Hjemreise ma 19. mai München (MUC) Kristiansand (KRS) KLM Royal Dutch Airlines

Laveste pris for å fly fra May til Kristiansand i München

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. mai Kristiansand (KRS) München (MUC) KLM Royal Dutch Airlines 1 763 NOK
Hjemreise ma 19. mai München (MUC) Kristiansand (KRS) KLM Royal Dutch Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Laveste pris for å fly July fra Kristiansand til München

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 14. jul Kristiansand (KRS) München (MUC) KLM Royal Dutch Airlines 2 154 NOK
Hjemreise ti 22. jul München (MUC) Kristiansand (KRS) KLM Royal Dutch Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Kristiansand til München

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo KLM Royal Dutch Airlines KRS MUC to 15. mai - ma 19. mai 1 763 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines KRS MUC to 8. mai - ma 12. mai 1 975 NOK
airline logo Lufthansa KRS MUC to 15. mai - ma 19. mai 2 814 NOK

Flygtidene for fly fra Kristiansand til München i Fri, Apr 18, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
KLM Royal Dutch Airlines/Lufthansa KL1206/LH2301 KRS 6:15 AM MUC 10:20 AM EMJ/E95 4h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1206/KL1793 KRS 6:15 AM MUC 10:55 AM EMJ/737 4h 40min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3739/KL1797 KRS 11:50 AM MUC 4:55 PM E90/737 5h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/Aerolineas Argentinas KL1208/AR7804 KRS 11:50 AM MUC 4:55 PM EMJ/737 5h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1208/KL1797 KRS 11:50 AM MUC 4:55 PM EMJ/737 5h 5min
Alitalia/Lufthansa AZ3739/LH2305 KRS 11:50 AM MUC 5:15 PM E90/E95 5h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Lufthansa KL1208/LH2305 KRS 11:50 AM MUC 5:15 PM EMJ/E95 5h 25min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3843/KL1801 KRS 6:10 PM MUC 10:15 PM F70/737 4h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1210/KL1801 KRS 6:10 PM MUC 10:15 PM F70/737 4h 5min