Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Amsterdam

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till Amsterdam

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

Interessante fakta om flyvninger fra Oslo til Amsterdam

    • 8 direktefly går fra Oslo til Amsterdam i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 55m.
    • KLM Royal Dutch Airlines flight 1140 (06:30 GMT, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Oslo til Amsterdam.
    • Korean Air flight 6434 (17:15 GMT, Boeing 737 Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Oslo til Amsterdam.
    • Dagens korteste direktefly fra Oslo til Amsterdam (KLM Royal Dutch Airlines flight 1212, Embraer 190) tar 1h 45m.
    • Dagens lengste direktefly fra Oslo til Amsterdam (KLM Royal Dutch Airlines flight 1142, Embraer 190) tar 2h 5m.

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Amsterdam

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 620 NOK
airline logo Norwegian OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 620 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines OSL AMS on 22. apr - lø 25. apr 937 NOK
airline logo Lufthansa OSL AMS on 22. apr - lø 25. apr 1 569 NOK
airline logo SWISS OSL AMS on 22. apr - lø 25. apr 1 834 NOK
airline logo Air France OSL AMS on 22. apr - lø 25. apr 1 983 NOK
airline logo British Airways OSL AMS lø 24. okt - lø 31. okt 2 255 NOK
airline logo Finnair OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 2 520 NOK
Turkish Airlines Turkish Airlines OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 3 424 NOK
airline logo TAP Portugal OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 3 478 NOK
airline logo Aeroflot Russian Airlines OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 4 264 NOK
airline logo Air India OSL AMS on 3. jun - to 4. jun 37 869 NOK

Fly Oslo - Amsterdam – enkelt og rimlig med ebookers!

Ønsker du å fly fra Oslo til Amsterdam? Du trenger ikke å lete lenger. Du har kommet til riktig sted! Søk etter de beste flybillettene og bestill billetten din til Amsterdam nå. Når du reiser fra Oslo, flyr du fra Oslo Lufhavn Gardermoen. Uansett hvor du skal, finner du flybilletter fra over 400 flyselskaper med fly Oslo Amsterdam. Trenger du hotell eller leiebil også, finner du det på samme smidige måte gjennom vårt søkeverktøy. Her finner du alltid oppdaterte reiser og priser. Velg det som er viktig for deg og bestill reisen din nå, vi ser til at du får den beste prisen! Besøk ebookers og begynn planleggingen i dag!

Få en smakebit av Nederland – kjøp billige flybilletter til Amsterdam!

Tulipaner, tresko, kanaler og sykler – dette er noe av det Amsterdam er kjent for. Reis til byen med billetter fra ebookers og opplev enda mer. Vi hjelper deg med å finne de billigste flybillettene på markedet så du kan kose deg med å utforske byen til fots, på sykkel eller med leiebil. Hos oss booker du både fly, hotell og leiebil – kombinasjonen velger du selv. Den perfekte ferien er ikke langt unna. Ebookers’ enkle og smidige søketjeneste er alltid oppdatert med markedets laveste priser for å gi deg billige flybilletter til Amsterdam fra Amsterdam. På ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å hjelpe deg med å velge hotell på best måte. Vi har heller ingen skjulte ekstraavgifter. Bestill flybilletter til Amsterdam fra Amsterdam i dag!

Oslo og Amsterdam flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til AMS

    Flyselskaper
    KLM Royal Dutch Airlines, Korean Air, Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra TRF til AMS

    Flyselskaper
    KLM Royal Dutch Airlines
  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Amsterdam , NL

kart over flyplasser i Amsterdam
  • 1

    Amsterdam-Schiphol airport (AMS)

    Avstand fra byens sentrum: 11,3 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til AMS

    Flyselskaper
    KLM Royal Dutch Airlines, Korean Air, Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Amsterdam i Sun, Mar 1, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia AZ3805 TRF 6:30 AM AMS 8:15 AM E90 1h 45min
KLM Royal Dutch Airlines KL1212 TRF 6:30 AM AMS 8:15 AM EMJ 1h 45min
KLM Royal Dutch Airlines KL1140 OSL 6:30 AM AMS 8:30 AM 737 2h 0min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3169/SK2551 TRF 6:00 AM AMS 9:40 AM DH4/320 3h 40min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF301/SK2551 TRF 6:00 AM AMS 9:40 AM DH4/320 3h 40min
SAS Scandinavian Airlines SK821 OSL 8:05 AM AMS 10:05 AM 738 2h 0min
Lufthansa/KLM Royal Dutch Airlines LH865/KL1764 OSL 6:20 AM AMS 11:35 AM 320/F70 5h 15min
Lufthansa/China Eastern Airlines LH865/MU8280 OSL 6:20 AM AMS 11:35 AM 320/F70 5h 15min
SAS Scandinavian Airlines/KLM Royal Dutch Airlines SK3645/KL1764 OSL 6:20 AM AMS 11:35 AM 320/F70 5h 15min
SAS Scandinavian Airlines/China Eastern Airlines SK3645/MU8280 OSL 6:20 AM AMS 11:35 AM 320/F70 5h 15min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK1463/AZ2913 OSL 7:10 AM AMS 11:35 AM 73W/737 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/KLM Royal Dutch Airlines SK1463/KL1126 OSL 7:10 AM AMS 11:35 AM 73W/737 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK451/AZ2913 OSL 7:55 AM AMS 11:35 AM 319/737 3h 40min