Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Berlin

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till Berlin

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4
363 NOK
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20
363 NOK
21 22
363 NOK
23 24 25
26 27 28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

April

Billige helg flyreiser i April fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 4. apr Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 366 NOK
Tjen 3,66 NOK
Hjemreise sø 5. apr Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly fra April til Oslo i Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 20. apr Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 363 NOK
Tjen 3,63 NOK
Hjemreise to 23. apr Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly April fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 5. apr Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 424 NOK
Tjen 4,24 NOK
Hjemreise sø 12. apr Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

May

Billige helg flyreiser i May fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 28. mai Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 516 NOK
Tjen 5,16 NOK
Hjemreise ma 1. jun Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly May fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 11. mai Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 363 NOK
Tjen 3,63 NOK
Hjemreise fr 15. mai Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly May fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 17. mai Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 424 NOK
Tjen 4,24 NOK
Hjemreise sø 24. mai Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 11. jun Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 514 NOK
Tjen 5,14 NOK
Hjemreise lø 13. jun Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly June fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 15. jun Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 363 NOK
Tjen 3,63 NOK
Hjemreise on 24. jun Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly June fra Oslo til Berlin

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 10. jun Oslo (OSL) Berlin (SXF) Norwegian 424 NOK
Tjen 4,24 NOK
Hjemreise on 17. jun Berlin (SXF) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Berlin

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian OSL BER ti 8. sep - fr 18. sep 363 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL BER on 20. mai - to 21. mai 405 NOK
airline logo airBaltic OSL BER ma 16. nov - ti 17. nov 542 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL BER to 20. aug - ma 24. aug 903 NOK
airline logo British Airways OSL BER sø 14. jun - sø 21. jun 1 257 NOK
airline logo Austrian Airlines OSL BER ti 8. sep - ti 15. sep 1 419 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines OSL BER to 20. aug - ma 24. aug 1 429 NOK
airline logo SWISS OSL BER ma 13. apr - lø 18. apr 1 534 NOK
airline logo Air France OSL BER ti 19. mai - sø 24. mai 1 867 NOK
airline logo TAP Portugal OSL BER ti 2. jun - fr 5. jun 2 291 NOK
airline logo Finnair OSL BER fr 3. apr - ma 6. apr 24 010 NOK
airline logo Japan Airlines OSL BER ma 30. mar - to 9. apr 24 402 NOK

Fly Oslo - Berlin – enkelt og rimlig med ebookers!

Ønsker du å fly fra Oslo til Berlin? Du trenger ikke å lete lenger. Du har kommet til riktig sted! Søk etter de beste flybillettene og bestill billetten din til Berlin nå. Når du reiser fra Oslo, flyr du fra Oslo Lufhavn Gardermoen. Uansett hvor du skal, finner du flybilletter fra over 400 flyselskaper med fly Oslo Berlin. Trenger du hotell eller leiebil også, finner du det på samme smidige måte gjennom vårt søkeverktøy. Her finner du alltid oppdaterte reiser og priser. Velg det som er viktig for deg og bestill reisen din nå, vi ser til at du får den beste prisen! Besøk ebookers og begynn planleggingen i dag!

Fly til Berlin fra Berlin – bestill hos ebookers nå!

Om du er opptatt av kunst og historie, bør du absolutt reise til Berlin. Berlin er en av Europas kunstmetropoler og du kan finne museer, kunstgallerier og teater over hele byen. I tillegg til historiske monumenter og Berlinmuren, så klart. Det mangler ikke på ting å gjøre i denne tyske byen, så bestill fly til Berlin hos ebookers nå. Da er du sikker på å få markedets rimligste flybilletter. Ebookers’ søketjeneste søker smidig igjennom over 400 flyselskaper for holde prisene oppdaterte hele døgnet. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for å få en fantastisk ferie. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Bestill fly til Berlin fra Berlin og opplev byen i dag!

Oslo og Berlin flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til BER

    Flyselskaper
    Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Berlin , DE

kart over flyplasser i Berlin
  • 1

    Tegel Airport (TXL)

    Avstand fra byens sentrum: 7,9 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til TXL

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Schoenefeld (SXF)

    Avstand fra byens sentrum: 17,9 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til SXF

    Flyselskaper
    Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Berlin i Sat, Mar 28, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Norwegian DY1102 OSL 8:15 AM SXF 9:50 AM 73H 1h 35min
Lufthansa/Lufthansa LH865/LH178 OSL 6:20 AM TXL 10:55 AM 32A/321 4h 35min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3645/LH178 OSL 6:20 AM TXL 10:55 AM 32A/321 4h 35min
Alitalia/Alitalia AZ3805/AZ3812 TRF 6:30 AM TXL 11:15 AM E90/737 4h 45min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3805/KL1823 TRF 6:30 AM TXL 11:15 AM E90/737 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1140/AZ3812 OSL 6:30 AM TXL 11:15 AM 737/737 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL1823 OSL 6:30 AM TXL 11:15 AM 737/737 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1212/AZ3812 TRF 6:30 AM TXL 11:15 AM EMJ/737 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1212/KL1823 TRF 6:30 AM TXL 11:15 AM EMJ/737 4h 45min
Lufthansa/Lufthansa LH865/LH180 OSL 6:20 AM TXL 11:55 AM 32A/321 5h 35min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3645/LH180 OSL 6:20 AM TXL 11:55 AM 32A/321 5h 35min
Lufthansa/Hainan Airlines LH865/HU8256 OSL 6:20 AM TXL 12:05 PM 32A/320 5h 45min
SAS Scandinavian Airlines/Hainan Airlines SK3645/HU8256 OSL 6:20 AM TXL 12:05 PM 32A/320 5h 45min