Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Budapest

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till Budapest

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24
521 NOK
25 26 27 28 29 30
31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 29. mai Oslo (OSL) Budapest (BUD) Brussels Airlines 1 045 NOK
Tjen 10,45 NOK
Hjemreise ma 1. jun Budapest (BUD) Oslo (OSL) Brussels Airlines

Laveste pris for å fly fra May til Oslo i Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 24. mai Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 521 NOK
Tjen 5,21 NOK
Hjemreise to 28. mai Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly May fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 26. mai Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 571 NOK
Tjen 5,71 NOK
Hjemreise ti 2. jun Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 12. jun Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 774 NOK
Tjen 7,74 NOK
Hjemreise sø 14. jun Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly June fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 2. jun Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 516 NOK
Tjen 5,16 NOK
Hjemreise ma 13. jul Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly June fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 3. jun Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 533 NOK
Tjen 5,33 NOK
Hjemreise on 10. jun Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Billige helg flyreiser i July fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 10. jul Oslo (OSL) Budapest (BUD) SAS Scandinavian Airlines 743 NOK
Tjen 7,43 NOK
Hjemreise sø 12. jul Budapest (BUD) Oslo (OSL) SAS Scandinavian Airlines

Laveste pris for å fly July fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 23. jul Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 733 NOK
Tjen 7,33 NOK
Hjemreise on 29. jul Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly July fra Oslo til Budapest

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 28. jul Oslo (OSL) Budapest (BUD) Norwegian 744 NOK
Tjen 7,44 NOK
Hjemreise ti 4. aug Budapest (BUD) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Oslo til Budapest

    • 2 direktefly går fra Oslo til Budapest i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 20m.
    • Norwegian flight 1550 (10:40 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Oslo til Budapest.
    • Norwegian flight 1552 (18:35 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Oslo til Budapest.
    • Dagens korteste direktefly fra Oslo til Budapest (Norwegian flight 1550, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 2h 20m.
    • Dagens lengste direktefly fra Oslo til Budapest (Norwegian flight 1550, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 2h 20m.

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Budapest

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian OSL BUD ti 2. jun - fr 5. jun 516 NOK
airline logo airBaltic OSL BUD sø 27. des - to 31. des 721 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL BUD fr 10. jul - sø 12. jul 743 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL BUD ma 11. mai - on 13. mai 858 NOK
CSA Czech Airlines Czech Airlines OSL BUD ti 21. jul - to 23. jul 901 NOK
airline logo Germanwings OSL BUD ti 23. jun - ti 30. jun 1 107 NOK
airline logo Aeroflot Russian Airlines OSL BUD ti 28. jul - fr 31. jul 1 349 NOK
airline logo British Airways OSL BUD on 5. aug - sø 9. aug 1 389 NOK
Turkish Airlines Turkish Airlines OSL BUD ti 28. jul - fr 31. jul 1 448 NOK
airline logo Iberia OSL BUD lø 13. jun - fr 19. jun 1 607 NOK
Vueling Vueling OSL BUD fr 10. jul - sø 12. jul 1 990 NOK
airline logo Smartwings OSL BUD ti 23. jun - ti 30. jun 15 291 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Oslo til Budapest

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Oslo til Budapest. Let etter last-minute-billetter fra Oslo til Budapest til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Oslo og Budapest fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Oslo til Budapest samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Oslo til Budapest – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Oslo til Budapest Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Oslo til Budapest , kan vi tilby mange billige reiser. Oslo til Budapest fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Oslo og Budapest flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til BUD

    Flyselskaper
    Norwegian
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Budapest , HU

kart over flyplasser i Budapest
  • 1

    Ferihegy airport (BUD)

    Avstand fra byens sentrum: 16,5 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til BUD

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2A Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Budapest i Wed, Apr 22, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Austrian Airlines/Austrian Airlines OS332/OS713 OSL 6:45 AM BUD 10:50 AM 100/DH4 4h 5min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1461/SK779 OSL 6:10 AM BUD 11:35 AM 738/320 5h 25min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1463/SK779 OSL 7:10 AM BUD 11:35 AM 738/320 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK451/SK779 OSL 7:55 AM BUD 11:35 AM 320/320 3h 40min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3169/SK779 TRF 6:00 AM BUD 11:35 AM DH4/320 5h 35min
Brussels Airlines/Brussels Airlines SN2288/SN2823 OSL 6:30 AM BUD 11:35 AM AR1/319 5h 5min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF301/SK779 TRF 6:00 AM BUD 11:35 AM DH4/320 5h 35min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3805/KL1975 TRF 6:15 AM BUD 12:20 PM E90/737 6h 5min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL1975 OSL 6:25 AM BUD 12:20 PM EMJ/737 5h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1212/KL1975 TRF 6:15 AM BUD 12:20 PM EMJ/737 6h 5min
Lufthansa/Lufthansa LH2457/LH1676 OSL 7:45 AM BUD 12:35 PM 319/320 4h 50min
Norwegian DY1550 OSL 10:40 AM BUD 1:00 PM 73H 2h 20min
Lufthansa/Lufthansa LH859/LH1338 OSL 9:10 AM BUD 1:40 PM 320/733 4h 30min