Fly fra Oslo til København

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till København

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
1 319 NOK
13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

Fly og hotell København:

October

Billige helg flyreiser i October fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 29. okt Oslo (OSL) København (CPH) Norwegian 1 420 NOK
Tjen 14,20 NOK
Hjemreise sø 1. nov København (CPH) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly fra October til Oslo i København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 12. okt Oslo (OSL) København (CPH) Norwegian 1 319 NOK
Tjen 13,19 NOK
Hjemreise to 15. okt København (CPH) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

November

Billige helg flyreiser i November fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 7. nov Oslo (TRF) København (CPH) Widerøe 1 649 NOK
Tjen 16,49 NOK
Hjemreise sø 8. nov København (CPH) Oslo (TRF) Widerøe

Laveste pris for å fly November fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 16. nov Oslo (OSL) København (CPH) Norwegian 1 320 NOK
Tjen 13,20 NOK
Hjemreise on 18. nov København (CPH) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly November fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 20. nov Oslo (TRF) København (CPH) Widerøe 1 649 NOK
Tjen 16,49 NOK
Hjemreise fr 27. nov København (CPH) Oslo (TRF) Widerøe
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

December

Billige helg flyreiser i December fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 3. des Oslo (TRF) København (CPH) Widerøe 1 549 NOK
Tjen 15,49 NOK
Hjemreise lø 5. des København (CPH) Oslo (TRF) Widerøe

Laveste pris for å fly December fra Oslo til København

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 30. des Oslo (OSL) København (CPH) SAS Scandinavian Airlines 1 123 NOK
Tjen 11,23 NOK
Hjemreise sø 3. jan København (CPH) Oslo (OSL) SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Oslo til København

    • 23 direktefly går fra Oslo til København i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 1h 10m.
    • SAS Scandinavian Airlines flight 3004 (06:00 GMT, De Havilland DHC-8 Dash 8-400) er dagens første tilgjengelige avgang fra Oslo til København.
    • SAS Scandinavian Airlines flight 1475 (20:50 GMT, Boeing 737-800 Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Oslo til København.
    • Dagens korteste direktefly fra Oslo til København (SAS Scandinavian Airlines flight 3004, De Havilland DHC-8 Dash 8-400) tar 1h 5m.
    • Dagens lengste direktefly fra Oslo til København (SAS Scandinavian Airlines flight 459, Airbus Industrie A319) tar 1h 15m.

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til København

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian OSL CPH to 17. sep - fr 18. sep 1 066 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL CPH fr 18. mar - ma 21. mar 1 331 NOK
airline logo Widerøe TRF CPH ti 1. des - to 10. des 1 549 NOK

Fly Oslo - København – enkelt og rimlig med ebookers!

Ønsker du å fly fra Oslo til København? Du trenger ikke å lete lenger. Du har kommet til riktig sted! Søk etter de beste flybillettene og bestill billetten din til København nå. Når du reiser fra Oslo, flyr du fra Oslo Lufhavn Gardermoen. Uansett hvor du skal, finner du flybilletter fra over 400 flyselskaper med fly Oslo København. Trenger du hotell eller leiebil også, finner du det på samme smidige måte gjennom vårt søkeverktøy. Her finner du alltid oppdaterte reiser og priser. Velg det som er viktig for deg og bestill reisen din nå, vi ser til at du får den beste prisen! Besøk ebookers og begynn planleggingen i dag!

Opplev den danske sjarmen – bestill flybilletter ti København i dag!

Nå kan du fly billig til København fra København. Bestill hos ebookers og få markedets beste priser uten skjulte ekstraavgifter. Opplev Københavns avslappende atmosfære en gang for alle, spis røde pølser og besøk Tivoli med moro for både barn og voksne. Ebookers sammenligner og oppdaterer flypriser fra over 400 flyselskaper over hele verden for å sikre rimelige priser på flybilletter til Københan fra København. I vår søketjeneste kan du også finne billige hoteller og bilutleie. Du velger kombinasjonen som passer for deg. Vi ønsker at det skal være enkelt for deg å finne drømmereisen – så bestill dine flybilletter til København fra København på ebookers nå. København venter på deg!

Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Oslo og København flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til CPH

    Flyselskaper
    Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra TRF til CPH

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines
  • 3

    Rygge Moss Airport (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i København , DK

kart over flyplasser i København
  • 1

    Kastrup Airport (CPH)

    Avstand fra byens sentrum: 8 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til CPH

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2 Norwegian
    Terminal 3 SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til København i Thu, Sep 3, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
SAS Scandinavian Airlines SK1461 OSL 6:10 AM CPH 7:25 AM 738 1h 15min
Norwegian DY932 OSL 7:40 AM CPH 8:50 AM 73H 1h 10min
Norwegian DY3222 OSL 9:05 AM CPH 10:15 AM 73H 1h 10min
SAS Scandinavian Airlines SK3173 TRF 9:05 AM CPH 10:15 AM DH4 1h 10min
Widerøe WF305 TRF 9:05 AM CPH 10:15 AM DH4 1h 10min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3024/SK443 OSL 8:15 AM CPH 10:30 AM DH3/CR9 2h 15min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF324/SK443 OSL 8:15 AM CPH 10:30 AM DH3/CR9 2h 15min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK4009/SK1875 OSL 7:40 AM CPH 11:05 AM 738/CR9 3h 25min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF432/SK1875 TRF 6:50 AM CPH 11:05 AM DH4/CR9 4h 15min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF162/SK2865 OSL 6:25 AM CPH 11:15 AM DH1/321 4h 50min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1901/SK1298 OSL 8:40 AM CPH 11:35 AM AT7/AT7 2h 55min
British Airways/SAS Scandinavian Airlines BA8278/SK1208 OSL 9:05 AM CPH 11:55 AM FRJ/AT7 2h 50min
Norwegian/Norwegian DY4104/DY3197 OSL 8:30 AM CPH 1:20 PM 73H/73H 4h 50min