Fly fra Oslo til Malaga

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Round-trip One-way
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Oslo til Malaga

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Oslo til Malaga. Let etter last-minute-billetter fra Oslo til Malaga til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Oslo og Malaga fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Oslo til Malaga samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Oslo til Malaga – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Oslo til Malaga Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Oslo til Malaga , kan vi tilby mange billige reiser. Oslo til Malaga fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Oslo till Malaga

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13
477 NOK
14 15
477 NOK
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26
477 NOK
27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. mai Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 477 NOK
Hjemreise lø 17. mai Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly fra May til Oslo i Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 13. mai Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 477 NOK
Hjemreise ti 27. mai Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly May fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. mai Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 617 NOK
Hjemreise to 22. mai Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 7. jun Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 608 NOK
Hjemreise ma 9. jun Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly June fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 2. jun Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 608 NOK
Hjemreise ma 9. jun Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly June fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 2. jun Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 608 NOK
Hjemreise ma 9. jun Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Billige helg flyreiser i July fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 10. jul Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 2 086 NOK
Hjemreise ma 14. jul Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly July fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 22. jul Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 966 NOK
Hjemreise to 28. aug Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly July fra Oslo til Malaga

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 16. jul Oslo (RYG) Malaga (AGP) Ryanair 1 856 NOK
Hjemreise on 23. jul Malaga (AGP) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Malaga

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Ryanair OSL AGP ma 26. mai - on 28. mai 477 NOK
airline logo Norwegian Air Shuttle OSL AGP ma 5. mai - ma 12. mai 732 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL AGP sø 17. aug - ma 1. sep 1 355 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL AGP to 15. mai - lø 17. mai 1 405 NOK
Air Berlin airberlin OSL AGP to 11. des - sø 14. des 1 568 NOK
airline logo SWISS OSL AGP ti 20. mai - ti 27. mai 1 748 NOK
airline logo Finnair OSL AGP ti 13. mai - ti 27. mai 1 876 NOK
Vueling Vueling OSL AGP ma 19. mai - to 22. mai 2 011 NOK
airline logo Iberia OSL AGP to 15. mai - ma 19. mai 2 434 NOK
airline logo Aeroflot Russian Airlines OSL AGP lø 17. mai - lø 24. mai 2 571 NOK
airline logo TAP Portugal OSL AGP on 27. aug - ma 1. sep 2 592 NOK
Turkish Airlines Turkish Airlines OSL AGP lø 18. okt - lø 25. okt 2 608 NOK

Oslo og Malaga flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO
kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til AGP

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Malaga , ES
kart over flyplasser i Malaga
  • 1

    Malaga Airport (AGP)

    Avstand fra byens sentrum: 9 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til AGP

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 3 SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Fly alternativer mellom Oslo til Malaga

Utstyr Flyselskap
Boeing 737-700 (Winglets) Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-700 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-400 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 (Winglets) Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-300 Passenger SAS Scandinavian Airlines

Flygtidene for fly fra Oslo til Malaga i Thu, Apr 24, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Norwegian Air Shuttle DY1800 OSL 7:00 AM AGP 11:05 AM 73H 4h 5min
SAS Scandinavian Airlines SK4683 OSL 7:20 AM AGP 11:35 AM 73H 4h 15min
Air France/Air France AF1275/AF1036 OSL 6:35 AM AGP 1:00 PM E90/738 6h 25min
Air France/Air Europa AF1275/UX1034 OSL 6:35 AM AGP 1:00 PM E90/738 6h 25min
Alitalia/Air France AZ3565/AF1036 OSL 6:35 AM AGP 1:00 PM E90/738 6h 25min
Norwegian Air Shuttle/Norwegian Air Shuttle DY2801/DY5579 OSL 7:20 AM AGP 1:35 PM 73H/73H 6h 15min
Brussels Airlines/Brussels Airlines SN2288/SN3735 OSL 6:30 AM AGP 2:15 PM AR1/319 7h 45min
Norwegian Air Shuttle/Norwegian Air Shuttle DY932/DY5571 OSL 7:40 AM AGP 2:55 PM 73H/73H 7h 15min
Norwegian Air Shuttle/Norwegian Air Shuttle DY3222/DY5571 OSL 9:05 AM AGP 2:55 PM 73H/73H 5h 50min
Ryanair FR2564 TRF 11:55 AM AGP 3:55 PM 738 4h 0min
SAS Scandinavian Airlines/Air France SK835/AF1336 OSL 8:00 AM AGP 3:55 PM 738/738 7h 55min
SAS Scandinavian Airlines/Air Europa SK835/UX1036 OSL 8:00 AM AGP 3:55 PM 738/738 7h 55min
Lufthansa/Lufthansa LH859/LH1150 OSL 10:00 AM AGP 4:25 PM 320/321 6h 25min