Fly fra Oslo til Milano

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Round-trip One-way
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Oslo til Milano

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Oslo til Milano. Let etter last-minute-billetter fra Oslo til Milano til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Oslo og Milano fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Oslo til Milano samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Oslo til Milano – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Oslo til Milano Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Oslo til Milano , kan vi tilby mange billige reiser. Oslo til Milano fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Oslo till Milano

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13
488 NOK
14
488 NOK
15 16 17
18 19 20
488 NOK
21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 22. mai Oslo (RYG) Milano (MXP) Ryanair 1 226 NOK
Hjemreise sø 25. mai Milano (MXP) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly fra May til Oslo i Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 13. mai Oslo (RYG) Milano (MXP) Ryanair 488 NOK
Hjemreise sø 18. mai Milano (MXP) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly May fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 13. mai Oslo (RYG) Milano (MXP) Ryanair 638 NOK
Hjemreise ti 20. mai Milano (MXP) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 13. jun Oslo (OSL) Milano (MXP) Brussels Airlines 1 553 NOK
Hjemreise lø 14. jun Milano (MXP) Oslo (OSL) Brussels Airlines

Laveste pris for å fly June fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 10. jun Oslo (OSL) Milano (MXP) Lufthansa 1 458 NOK
Hjemreise fr 13. jun Milano (MXP) Oslo (OSL) Lufthansa

Beste en ukes pris for å fly June fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 27. jun Oslo (OSL) Milano (MXP) Finnair 1 855 NOK
Hjemreise fr 4. jul Milano (MXP) Oslo (OSL) Finnair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Billige helg flyreiser i July fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 4. jul Oslo (OSL) Milano (MXP) KLM Royal Dutch Airlines 1 858 NOK
Hjemreise ma 7. jul Milano (MXP) Oslo (OSL) KLM Royal Dutch Airlines

Laveste pris for å fly July fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 14. jul Oslo (OSL) Milano (MXP) Lufthansa 1 438 NOK
Hjemreise ti 22. jul Milano (MXP) Oslo (OSL) Lufthansa

Beste en ukes pris for å fly July fra Oslo til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 19. jul Oslo (OSL) Milano (MXP) Finnair 1 719 NOK
Hjemreise lø 26. jul Milano (MXP) Oslo (OSL) Finnair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Milano

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Ryanair OSL MIL ti 13. mai - sø 18. mai 488 NOK
airline logo airBaltic OSL MIL on 8. okt - ma 13. okt 1 335 NOK
airline logo SWISS OSL MIL sø 25. mai - to 29. mai 1 385 NOK
airline logo Austrian Airlines OSL MIL fr 7. nov - ma 10. nov 1 386 NOK
airline logo Lufthansa OSL MIL on 7. mai - on 14. mai 1 404 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL MIL on 7. mai - on 14. mai 1 517 NOK
airline logo Finnair OSL MIL on 7. mai - on 14. mai 1 545 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines OSL MIL ti 13. mai - sø 18. mai 1 568 NOK
Air Berlin airberlin OSL MIL on 7. mai - on 14. mai 1 915 NOK
airline logo British Airways OSL MIL on 8. okt - ma 13. okt 2 390 NOK
airline logo TAP Portugal OSL MIL sø 25. mai - to 29. mai 11 790 NOK
airline logo Ethiopian Airlines OSL MIL ti 13. mai - sø 18. mai 13 636 NOK

Oslo og Milano flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO
kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til MIL

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Milano , IT
kart over flyplasser i Milano
  • 1

    Malpensa Airport (MXP)

    Avstand fra byens sentrum: 40,6 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til MXP

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Linate airport (LIN)

    Avstand fra byens sentrum: 7,3 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Fly alternativer mellom Oslo til Milano

Utstyr Flyselskap
Boeing 737-500 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-700 (Winglets) Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-700 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-600 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-800 (Winglets) Passenger SAS Scandinavian Airlines
Boeing 737-300 Passenger SAS Scandinavian Airlines

Flygtidene for fly fra Oslo til Milano i Thu, Apr 24, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia/Alitalia AZ3805/AZ7727 TRF 6:15 AM LIN 10:00 AM F70/737 3h 45min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3805/KL1619 TRF 6:15 AM LIN 10:00 AM F70/737 3h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1212/AZ7727 TRF 6:15 AM LIN 10:00 AM F70/737 3h 45min
Lufthansa/Lufthansa LH865/LH248 OSL 6:00 AM MXP 10:25 AM 320/319 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3645/LH248 OSL 6:00 AM MXP 10:25 AM 320/319 4h 25min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1461/SK1685 OSL 6:10 AM MXP 10:30 AM 73H/321 4h 20min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3169/SK1685 TRF 6:10 AM MXP 10:30 AM DH4/321 4h 20min
Widerøe/SAS Scandinavian Airlines WF301/SK1685 TRF 6:10 AM MXP 10:30 AM DH4/321 4h 20min
Brussels Airlines/Alitalia SN2288/AZ151 OSL 6:30 AM LIN 10:55 AM AR1/E75 4h 25min
Lufthansa/Alitalia LH865/AZ413 OSL 6:00 AM LIN 11:00 AM 320/E75 5h 0min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK3645/AZ413 OSL 6:00 AM LIN 11:00 AM 320/E75 5h 0min
Brussels Airlines/Lufthansa SN2288/LH5537 OSL 6:30 AM LIN 12:00 PM AR1/AR1 5h 30min
Brussels Airlines/Brussels Airlines SN2288/SN3147 OSL 6:30 AM LIN 12:00 PM AR1/AR1 5h 30min