Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Paris

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till Paris

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27
458 NOK
28 29
30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

August

Billige helg flyreiser i August fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 27. aug Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 458 NOK
Tjen 4,58 NOK
Hjemreise lø 29. aug Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly fra August til Oslo i Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 27. aug Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 458 NOK
Tjen 4,58 NOK
Hjemreise lø 29. aug Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly August fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 20. aug Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 598 NOK
Tjen 5,98 NOK
Hjemreise to 27. aug Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

September

Billige helg flyreiser i September fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 3. sep Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 648 NOK
Tjen 6,48 NOK
Hjemreise lø 5. sep Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair

Laveste pris for å fly September fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 3. sep Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 558 NOK
Tjen 5,58 NOK
Hjemreise to 10. sep Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly September fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 3. sep Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 558 NOK
Tjen 5,58 NOK
Hjemreise to 10. sep Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

October

Billige helg flyreiser i October fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 10. okt Oslo (OSL) Paris (CDG) Air France 1 176 NOK
Tjen 11,76 NOK
Hjemreise ma 12. okt Paris (CDG) Oslo (OSL) Air France

Laveste pris for å fly October fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 6. okt Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 818 NOK
Tjen 8,18 NOK
Hjemreise ti 13. okt Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair

Beste en ukes pris for å fly October fra Oslo til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 6. okt Oslo (RYG) Paris (BVA) Ryanair 818 NOK
Tjen 8,18 NOK
Hjemreise ti 13. okt Paris (BVA) Oslo (RYG) Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Oslo til Paris

    • 7 direktefly går fra Oslo til Paris i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 19m.
    • Air France flight 1275 (06:40 GMT, Embraer 190) er dagens første tilgjengelige avgang fra Oslo til Paris.
    • Norwegian flight 1496 (17:25 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Oslo til Paris.
    • Dagens korteste direktefly fra Oslo til Paris (SAS Scandinavian Airlines flight 835, Boeing 737-800 Passenger) tar 2h 10m.
    • Dagens lengste direktefly fra Oslo til Paris (Air France flight 1275, Embraer 190) tar 2h 30m.

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Paris

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Ryanair OSL PAR to 27. aug - lø 29. aug 458 NOK
airline logo Air France OSL PAR ti 25. aug - ti 8. sep 832 NOK
airline logo Norwegian OSL PAR lø 22. aug - on 26. aug 984 NOK
airline logo Finnair OSL PAR ti 1. des - fr 4. des 1 543 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL PAR ti 25. aug - ti 8. sep 1 573 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL PAR on 19. aug - lø 22. aug 1 633 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines OSL PAR on 26. aug - lø 5. sep 1 641 NOK
airline logo Austrian Airlines OSL PAR on 30. sep - ti 20. okt 1 747 NOK
Vueling Vueling OSL PAR ma 14. sep - on 16. sep 2 101 NOK
Aegean Airlines Aegean Airlines OSL PAR on 30. sep - ti 20. okt 2 192 NOK
airline logo Estonian Air OSL PAR sø 6. sep - ti 8. sep 3 268 NOK
airline logo TAP Portugal OSL PAR sø 6. des - lø 12. des 12 718 NOK

Fly Oslo - Paris – enkelt og rimlig med ebookers!

Ønsker du å fly fra Oslo til Paris? Du trenger ikke å lete lenger. Du har kommet til riktig sted! Søk etter de beste flybillettene og bestill billetten din til Paris nå. Når du reiser fra Oslo, flyr du fra Oslo Lufhavn Gardermoen. Uansett hvor du skal, finner du flybilletter fra over 400 flyselskaper med fly Oslo Paris. Trenger du hotell eller leiebil også, finner du det på samme smidige måte gjennom vårt søkeverktøy. Her finner du alltid oppdaterte reiser og priser. Velg det som er viktig for deg og bestill reisen din nå, vi ser til at du får den beste prisen! Besøk ebookers og begynn planleggingen i dag!

Bestill din reise til Paris på ebookers nå!

Vil du besøke kjærlighetsbyen, motemetropolen eller kunsthovedstaden? Paris er kjent for mye og den venter på at du skal komme og se alt den har å by på. Ved å reise til Paris kan du oppleve shopping, romantikk, kultur, god mat og vin – listen er lang. Ikke nøl med å bestille flybilletter i dag. Hos ebookers finner du konkurransedyktige priser på alle reiser . Vi sammenligner og oppdaterer priser fra 400 flyselskaper for å være sikker på at du får den beste prisen på din reise til Paris fra Paris. Vi tilbyr også hotell og leiebil får å gjøre din reise komplett. Bestem den beste kombinasjonen for deg selv – vi oppfyller dine ønsker så du skal kunne se Eiffeltårnet lyse om kvelden eller ta en båt nedover Seinen, eller kanskje ta leiebilen ut til noen av de nærliggende vindistriktene. Bestill din reise til Paris fra Paris i dag og start planleggingen!

Oslo og Paris flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til PAR

    Flyselskaper
    Air France, Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra RYG til PAR

    Flyselskaper
    Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Paris , FR

kart over flyplasser i Paris
  • 1

    Charles de Gaulle Airport (CDG)

    Avstand fra byens sentrum: 23 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til CDG

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 SAS Scandinavian Airlines
    Terminal 2G Air France
  • 2

    Orly Airport (ORY)

    Avstand fra byens sentrum: 14,6 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til ORY

    Terminal Flyselskaper
    Terminal S Norwegian
  • 3

    Beauvais airport (BVA)

    Avstand fra byens sentrum: 68,6 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til BVA

    Flyselskaper
    Ryanair
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Paris i Fri, Jul 3, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Air France AF1275 OSL 6:40 AM CDG 9:10 AM E90 2h 30min
Alitalia AZ3565 OSL 6:40 AM CDG 9:10 AM E90 2h 30min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1140/AF1241 OSL 6:25 AM CDG 10:45 AM EMJ/321 4h 20min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL2003 OSL 6:25 AM CDG 10:45 AM EMJ/32S 4h 20min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1140/AF1341 OSL 6:25 AM CDG 12:00 PM EMJ/320 5h 35min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL2007 OSL 6:25 AM CDG 12:00 PM EMJ/32S 5h 35min
Korean Air/Air France KE6430/AF1741 OSL 11:50 AM CDG 3:55 PM 737/318 4h 5min
Korean Air/KLM Royal Dutch Airlines KE6430/KL2013 OSL 11:50 AM CDG 3:55 PM 737/32S 4h 5min
SAS Scandinavian Airlines/Air France SK3687/AF1623 OSL 11:40 AM CDG 5:30 PM 319/321 5h 50min
Korean Air/Air France KE6430/AF8239 OSL 11:50 AM CDG 5:40 PM 737/73H 5h 50min
Korean Air/KLM Royal Dutch Airlines KE6430/KL1243 OSL 11:50 AM CDG 5:40 PM 737/737 5h 50min
Korean Air/Air France KE6432/AF8239 OSL 2:05 PM CDG 5:40 PM EMJ/73H 3h 35min
Korean Air/KLM Royal Dutch Airlines KE6432/KL1243 OSL 2:05 PM CDG 5:40 PM EMJ/737 3h 35min