Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Praha

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Oslo till Praha

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4
5 6 7
833 NOK
8
833 NOK
9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20
833 NOK
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

April

Billige helg flyreiser i April fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 18. apr Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 883 NOK
Tjen 8,83 NOK
Hjemreise ma 20. apr Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly fra April til Oslo i Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 20. apr Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 833 NOK
Tjen 8,33 NOK
Hjemreise on 22. apr Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly April fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 8. apr Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 833 NOK
Tjen 8,33 NOK
Hjemreise on 15. apr Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

May

Billige helg flyreiser i May fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 15. mai Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 1 193 NOK
Tjen 11,93 NOK
Hjemreise ma 18. mai Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly May fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 11. mai Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 833 NOK
Tjen 8,33 NOK
Hjemreise to 14. mai Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly May fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 25. mai Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 833 NOK
Tjen 8,33 NOK
Hjemreise ma 1. jun Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Billige helg flyreiser i June fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 12. jun Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 933 NOK
Tjen 9,33 NOK
Hjemreise ma 15. jun Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Laveste pris for å fly June fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 1. jun Oslo (OSL) Praha (PRG) Norwegian 833 NOK
Tjen 8,33 NOK
Hjemreise on 3. jun Praha (PRG) Oslo (OSL) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly June fra Oslo til Praha

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 20. jun Oslo (OSL) Praha (PRG) Czech Airlines 1 376 NOK
Tjen 13,76 NOK
Hjemreise lø 27. jun Praha (PRG) Oslo (OSL) Czech Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Oslo til Praha

    • 1 direktefly går fra Oslo til Praha i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 0m.
    • Norwegian flight 1502 (09:30 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Oslo til Praha.
    • Norwegian flight 1502 (09:30 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Oslo til Praha.
    • Dagens korteste direktefly fra Oslo til Praha (Norwegian flight 1502, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 2h 0m.
    • Dagens lengste direktefly fra Oslo til Praha (Norwegian flight 1502, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 2h 0m.

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Praha

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian OSL PRG on 30. sep - to 8. okt 833 NOK
CSA Czech Airlines Czech Airlines OSL PRG lø 26. sep - lø 3. okt 1 224 NOK
airline logo Lufthansa OSL PRG lø 7. nov - sø 8. nov 1 232 NOK
airline logo Brussels Airlines OSL PRG ma 23. mar - lø 28. mar 1 315 NOK
airline logo Austrian Airlines OSL PRG lø 19. sep - ti 22. sep 1 321 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines OSL PRG lø 16. mai - lø 23. mai 1 462 NOK
airline logo SWISS OSL PRG lø 19. sep - ti 22. sep 1 512 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL PRG ti 7. apr - to 16. apr 1 730 NOK
airline logo Smartwings OSL PRG lø 26. sep - lø 3. okt 1 744 NOK
airline logo Air France OSL PRG lø 19. sep - ti 22. sep 1 991 NOK
airline logo Aeroflot Russian Airlines OSL PRG ma 23. mar - ti 24. mar 2 559 NOK
airline logo TAP Portugal OSL PRG ti 9. jun - sø 14. jun 11 148 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Oslo til Praha

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Oslo til Praha. Let etter last-minute-billetter fra Oslo til Praha til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Oslo og Praha fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Oslo til Praha samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Oslo til Praha – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Oslo til Praha Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Oslo til Praha , kan vi tilby mange billige reiser. Oslo til Praha fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Oslo og Praha flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til PRG

    Flyselskaper
    Norwegian
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Praha , CZ

kart over flyplasser i Praha
  • 1

    Vaclav Havel Airport (PRG)

    Avstand fra byens sentrum: 11,6 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til PRG

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2 Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Praha i Sat, Mar 7, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia/Czech Airlines AZ3805/OK617 TRF 6:30 AM PRG 10:55 AM E90/319 4h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL3121 OSL 6:30 AM PRG 10:55 AM 737/32S 4h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Czech Airlines KL1140/OK617 OSL 6:30 AM PRG 10:55 AM 737/319 4h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1212/KL3121 TRF 6:30 AM PRG 10:55 AM EMJ/32S 4h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Czech Airlines KL1212/OK617 TRF 6:30 AM PRG 10:55 AM EMJ/319 4h 25min
United Airlines/United Airlines UA9914/UA9931 OSL 6:30 AM PRG 11:15 AM AR1/DH4 4h 45min
Lufthansa/Lufthansa LH2457/LH1690 OSL 7:40 AM PRG 12:30 PM E95/E95 4h 50min
Lufthansa/TAP Portugal LH2457/TP7942 OSL 7:40 AM PRG 12:30 PM E95/E95 4h 50min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3653/LH1690 OSL 7:40 AM PRG 12:30 PM E95/E95 4h 50min
SAS Scandinavian Airlines/TAP Portugal SK3653/TP7942 OSL 7:40 AM PRG 12:30 PM E95/E95 4h 50min
Lufthansa/TAP Portugal LH2453/TP7944 OSL 11:30 AM PRG 4:05 PM E95/E95 4h 35min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3687/LH1692 OSL 11:30 AM PRG 4:05 PM E95/E95 4h 35min
SAS Scandinavian Airlines/TAP Portugal SK3687/TP7944 OSL 11:30 AM PRG 4:05 PM E95/E95 4h 35min