Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Oslo til Roma

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Fly Oslo - Roma – enkelt og rimlig med ebookers!

Ønsker du å fly fra Oslo til Roma? Du trenger ikke å lete lenger. Du har kommet til riktig sted! Søk etter de beste flybillettene og bestill billetten din til Roma nå. Når du reiser fra Oslo, flyr du fra Oslo Lufhavn Gardermoen. Uansett hvor du skal, finner du flybilletter fra over 400 flyselskaper med fly Oslo Roma. Trenger du hotell eller leiebil også, finner du det på samme smidige måte gjennom vårt søkeverktøy. Her finner du alltid oppdaterte reiser og priser. Velg det som er viktig for deg og bestill reisen din nå, vi ser til at du får den beste prisen! Besøk ebookers og begynn planleggingen i dag!

Opplev den evige stad ved å bestille fly til Roma fra Roma nå!

Nå kan du fly til Roma fra Roma med billige billetter bestilt hos ebookers. Vi sammenligner billetter fra over 400 flyselskaper og oppdaterer prisene hele døgnet for å sikre at vi gir deg konkurransedyktige priser på hver eneste reise. Hos oss kan du også bestille hotell ved å velge i mengder av hoteller i den tetteste bykjernen eller lenger utenfor for å passe dine behov når du reiser til Roma. Opplev den evige stad nå og oppdag kunst og arkitektur vakrere for hvert hjørne du runder. Spis så mye pizza du orker og oppservér den italienske storbykulturen tett på. Bestill fly til Roma fra Roma , hotell og leiebil for å få den perfekte kombinasjonen til din reise i dag!

Billige fly fra Oslo till Roma

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19
1 135 NOK
20 21 22 23 24
25 26 27 28
1 135 NOK
29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

January

Billige helg flyreiser i January fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. jan Oslo (OSL) Roma (FCO) Air France 1 482 NOK
Tjen 14,82 NOK
Hjemreise ma 19. jan Roma (FCO) Oslo (OSL) Air France

Laveste pris for å fly fra January til Oslo i Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 28. jan Oslo (OSL) Roma (FCO) Air France 1 135 NOK
Tjen 11,35 NOK
Hjemreise ti 3. feb Roma (FCO) Oslo (OSL) Air France

Beste en ukes pris for å fly January fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. jan Oslo (OSL) Roma (FCO) Air France 1 291 NOK
Tjen 12,91 NOK
Hjemreise to 22. jan Roma (FCO) Oslo (OSL) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

February

Billige helg flyreiser i February fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 27. feb Oslo (OSL) Roma (FCO) SWISS 1 501 NOK
Tjen 15,01 NOK
Hjemreise ma 2. mar Roma (FCO) Oslo (OSL) SWISS

Laveste pris for å fly February fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ma 23. feb Oslo (OSL) Roma (FCO) Air France 1 136 NOK
Tjen 11,36 NOK
Hjemreise fr 27. feb Roma (FCO) Oslo (OSL) Air France

Beste en ukes pris for å fly February fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 28. feb Oslo (OSL) Roma (FCO) Brussels Airlines 1 561 NOK
Tjen 15,61 NOK
Hjemreise lø 7. mar Roma (FCO) Oslo (OSL) Brussels Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

March

Billige helg flyreiser i March fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 6. mar Oslo (OSL) Roma (FCO) SWISS 1 510 NOK
Tjen 15,10 NOK
Hjemreise ma 9. mar Roma (FCO) Oslo (OSL) SWISS

Laveste pris for å fly March fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise sø 15. mar Oslo (OSL) Roma (FCO) Air France 1 135 NOK
Tjen 11,35 NOK
Hjemreise on 18. mar Roma (FCO) Oslo (OSL) Air France

Beste en ukes pris for å fly March fra Oslo til Roma

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 21. mar Oslo (OSL) Roma (FCO) SWISS 1 501 NOK
Tjen 15,01 NOK
Hjemreise lø 28. mar Roma (FCO) Oslo (OSL) SWISS
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Oslo til Roma

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Air France OSL ROM sø 15. mar - on 18. mar 1 135 NOK
airline logo Norwegian OSL ROM to 15. jan - to 22. jan 1 366 NOK
airline logo Lufthansa OSL ROM fr 30. jan - to 5. feb 1 500 NOK
airline logo SWISS OSL ROM ma 2. mar - ma 9. mar 1 501 NOK
airline logo Austrian Airlines OSL ROM lø 11. apr - on 15. apr 1 646 NOK
airline logo Alitalia OSL ROM ma 23. feb - fr 27. feb 1 837 NOK
airline logo Germanwings OSL ROM ma 9. feb - fr 13. feb 1 908 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines OSL ROM sø 12. apr - fr 17. apr 1 922 NOK
airline logo British Airways OSL ROM sø 1. mar - ma 9. mar 2 471 NOK
airline logo Aeroflot Russian Airlines OSL ROM sø 15. mar - fr 20. mar 2 998 NOK
CSA Czech Airlines Czech Airlines OSL ROM lø 23. mai - on 27. mai 9 119 NOK
airline logo TAP Portugal OSL ROM fr 30. jan - to 5. feb 12 868 NOK

Oslo og Roma flyplasser og terminaler

Flypasser i Oslo, NO
kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra OSL til ROM

    Flyselskaper
    Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Roma , IT
kart over flyplasser i Roma
  • 1

    Fiumicino airport (FCO)

    Avstand fra byens sentrum: 23,7 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra OSL til FCO

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 3 Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Ciampino airport (CIA)

    Avstand fra byens sentrum: 14,5 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Oslo til Roma i Sun, Dec 21, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Air France/Air France AF1275/AF1504 OSL 6:35 AM FCO 11:55 AM E90/321 5h 20min
Norwegian DY1872 OSL 8:45 AM FCO 11:55 AM 73H 3h 10min
Alitalia/Alitalia AZ3805/AZ7713 TRF 6:30 AM FCO 12:10 PM E90/737 5h 40min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3805/KL1601 TRF 6:30 AM FCO 12:10 PM E90/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1140/AZ7713 OSL 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1140/KL1601 OSL 6:30 AM FCO 12:10 PM 737/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1212/AZ7713 TRF 6:30 AM FCO 12:10 PM EMJ/737 5h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1212/KL1601 TRF 6:30 AM FCO 12:10 PM EMJ/737 5h 40min
Lufthansa/Lufthansa LH865/LH232 OSL 6:20 AM FCO 12:10 PM 32A/321 5h 50min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3645/LH232 OSL 6:20 AM FCO 12:10 PM 32A/321 5h 50min
Air France/Air France AF1275/AF9832 OSL 6:35 AM FCO 1:15 PM E90/32S 6h 40min
Air France/Alitalia AF1275/AZ319 OSL 6:35 AM FCO 1:15 PM E90/32S 6h 40min
Alitalia/Air France AZ3565/AF9832 OSL 6:35 AM FCO 1:15 PM E90/32S 6h 40min