Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Paris til Oslo

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Paris til Oslo

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Paris til Oslo. Let etter last-minute-billetter fra Paris til Oslo til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Paris og Oslo fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Paris til Oslo samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Paris til Oslo – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Paris til Oslo Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Paris til Oslo , kan vi tilby mange billige reiser. Paris til Oslo fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Paris till Oslo

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13
944 NOK
14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

January

Laveste pris for å fly fra January til Paris i Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 13. jan Paris (CDG) Oslo (OSL) Air France 944 NOK
Tjen 9,44 NOK
Hjemreise fr 16. jan Oslo (OSL) Paris (CDG) Air France

Beste en ukes pris for å fly January fra Paris til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 1. jan Paris (CDG) Oslo (OSL) Air France 2 309 NOK
Tjen 23,09 NOK
Hjemreise to 8. jan Oslo (OSL) Paris (CDG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Paris til Oslo

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Air France PAR OSL ti 13. jan - fr 16. jan 944 NOK
airline logo Norwegian PAR OSL ti 13. jan - fr 16. jan 1 317 NOK
airline logo Lufthansa PAR OSL to 8. jan - to 22. jan 1 734 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines PAR OSL sø 18. jan - ma 26. jan 1 824 NOK
airline logo Finnair PAR OSL on 7. jan - ti 13. jan 1 989 NOK
airline logo airBaltic PAR OSL ti 13. jan - fr 16. jan 2 373 NOK
airline logo Flybe PAR OSL sø 18. jan - ma 26. jan 2 579 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines PAR OSL to 8. jan - to 22. jan 3 010 NOK
airline logo British Airways PAR OSL ti 13. jan - fr 16. jan 3 461 NOK
airline logo Austrian Airlines PAR OSL sø 18. jan - ma 26. jan 4 681 NOK
airline logo TAP Portugal PAR OSL sø 18. jan - ma 26. jan 13 171 NOK
airline logo American Airlines PAR OSL ti 13. jan - fr 16. jan 17 814 NOK

Paris og Oslo flyplasser og terminaler

Flypasser i Paris, FR
kart over flyplasser i Paris
  • 1

    Charles de Gaulle Airport (CDG)

    Avstand fra byens sentrum: 23 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra CDG til OSL

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 SAS Scandinavian Airlines
    Terminal 2G Air France
  • 2

    Orly Airport (ORY)

    Avstand fra byens sentrum: 14,6 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra ORY til OSL

    Terminal Flyselskaper
    Terminal S Norwegian
  • 3

    Beauvais airport (BVA)

    Avstand fra byens sentrum: 68,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Oslo , NO
kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra PAR til OSL

    Flyselskaper
    Air France, Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Paris til Oslo

    • 5 direktefly går fra Paris til Oslo i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 18m.
    • Air France flight 1774 (3:45 AM GMT, Embraer 190) er dagens første tilgjengelige avgang fra Paris til Oslo.
    • Norwegian flight 1497 (2:30 PM GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Paris til Oslo.
    • Dagens korteste direktefly fra Paris til Oslo (SAS Scandinavian Airlines flight 836, Boeing 737-800 Passenger) tar 2h 10m.
    • Dagens lengste direktefly fra Paris til Oslo (Air France flight 1274, Embraer 190) tar 2h 20m.

Flygtidene for fly fra Paris til Oslo i Mon, Dec 22, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Air France AF1774 CDG 9:45 AM OSL 12:05 PM E90 2h 20min
Alitalia AZ5052 CDG 9:45 AM OSL 12:05 PM E90 2h 20min
Air France/KLM Royal Dutch Airlines AF1240/KL1143 CDG 7:15 AM OSL 12:10 PM 321/737 4h 55min
Air France/KLM Royal Dutch Airlines AF1340/KL1143 CDG 7:55 AM OSL 12:10 PM 321/737 4h 15min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL2006/KL1143 CDG 7:55 AM OSL 12:10 PM 32S/737 4h 15min
China Eastern Airlines/KLM Royal Dutch Airlines MU8671/KL1143 CDG 7:15 AM OSL 12:10 PM 321/737 4h 55min
Air France/SAS Scandinavian Airlines AF1750/SK1458 CDG 7:15 AM OSL 12:55 PM 318/738 5h 40min
airberlin/SAS Scandinavian Airlines AB5081/SK804 ORY 7:35 AM OSL 1:30 PM 319/738 5h 55min
Air France/SAS Scandinavian Airlines AF1680/SK804 CDG 7:25 AM OSL 1:30 PM 321/738 6h 5min
Iberia/SAS Scandinavian Airlines IB7670/SK804 ORY 7:35 AM OSL 1:30 PM 319/738 5h 55min
SAS Scandinavian Airlines SK830 CDG 11:15 AM OSL 1:35 PM 73W 2h 20min
Air France/Lufthansa AF1518/LH6280 CDG 7:40 AM OSL 2:00 PM E90/73W 6h 20min
Air France/SAS Scandinavian Airlines AF1518/SK4756 CDG 7:40 AM OSL 2:00 PM E90/73W 6h 20min