Fly fra Paris til Stavanger

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Paris till Stavanger

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
1 080 NOK
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

August

Billige helg flyreiser i August fra Paris til Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 22. aug Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France 1 080 NOK
Tjen 10,80 NOK
Hjemreise ma 24. aug Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France

Laveste pris for å fly fra August til Paris i Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 22. aug Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France 1 080 NOK
Tjen 10,80 NOK
Hjemreise ma 24. aug Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France

Beste en ukes pris for å fly August fra Paris til Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 7. aug Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France 3 979 NOK
Tjen 39,79 NOK
Hjemreise fr 14. aug Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

September

Laveste pris for å fly September fra Paris til Stavanger

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 5. sep Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France 1 086 NOK
Tjen 10,86 NOK
Hjemreise sø 13. sep Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Paris til Stavanger

    • 2 direktefly går fra Paris til Stavanger i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 5m.
    • Air France flight 1846 (10:00 GMT, Embraer 170) er dagens første tilgjengelige avgang fra Paris til Stavanger.
    • Air France flight 1746 (19:20 GMT, Embraer 170) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Paris til Stavanger.
    • Dagens korteste direktefly fra Paris til Stavanger (Air France flight 1746, Embraer 170) tar 2h 5m.
    • Dagens lengste direktefly fra Paris til Stavanger (Air France flight 1746, Embraer 170) tar 2h 5m.

Laveste pris for å fly t/r fra Paris til Stavanger

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Air France PAR SVG lø 22. aug - ma 24. aug 1 080 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines PAR SVG lø 5. sep - sø 13. sep 1 653 NOK
airline logo Lufthansa PAR SVG lø 5. sep - sø 13. sep 1 905 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines PAR SVG lø 5. sep - sø 13. sep 2 137 NOK
airline logo Norwegian PAR SVG lø 5. sep - sø 13. sep 2 556 NOK
airline logo British Airways PAR SVG lø 29. aug - sø 30. aug 2 794 NOK
CSA Czech Airlines Czech Airlines PAR SVG to 13. aug - sø 16. aug 3 232 NOK
airline logo airBaltic PAR SVG to 20. aug - fr 28. aug 3 640 NOK
Vueling Vueling PAR SVG to 6. aug - to 13. aug 5 623 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Paris til Stavanger

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Paris til Stavanger. Let etter last-minute-billetter fra Paris til Stavanger til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Paris og Stavanger fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Paris til Stavanger samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Paris til Stavanger – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Paris til Stavanger Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Paris til Stavanger , kan vi tilby mange billige reiser. Paris til Stavanger fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Paris og Stavanger flyplasser og terminaler

Flypasser i Paris, FR

kart over flyplasser i Paris
  • 1

    Charles de Gaulle Airport (CDG)

    Avstand fra byens sentrum: 23 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra CDG til SVG

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2G Air France
  • 2

    Orly Airport (ORY)

    Avstand fra byens sentrum: 14,6 kilometers

  • 3

    Beauvais airport (BVA)

    Avstand fra byens sentrum: 68,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Stavanger , NO

kart over flyplasser i Stavanger
  • 1

    Sola (SVG)

    Avstand fra byens sentrum: 12,1 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra PAR til SVG

    Flyselskaper
    Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Paris til Stavanger i Fri, Jul 31, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Air France/Air France AF1240/AF8299 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 321/F70 3h 55min
Air France/Alitalia AF1240/AZ3824 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 321/F70 3h 55min
Air France/KLM Royal Dutch Airlines AF1240/KL1199 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 321/F70 3h 55min
Air France/Air France AF1340/AF8299 CDG 7:50 AM SVG 11:15 AM 32A/F70 3h 25min
Air France/Alitalia AF1340/AZ3824 CDG 7:50 AM SVG 11:15 AM 32A/F70 3h 25min
Air France/KLM Royal Dutch Airlines AF1340/KL1199 CDG 7:50 AM SVG 11:15 AM 32A/F70 3h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL2002/AZ3824 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 32S/F70 3h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL2002/KL1199 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 32S/F70 3h 55min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL2006/AZ3824 CDG 7:50 AM SVG 11:15 AM 32A/F70 3h 25min
China Eastern Airlines/Alitalia MU8671/AZ3824 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 321/F70 3h 55min
China Eastern Airlines/KLM Royal Dutch Airlines MU8671/KL1199 CDG 7:20 AM SVG 11:15 AM 321/F70 3h 55min
Air France AF1846 CDG 10:00 AM SVG 12:05 PM E70 2h 5min
Alitalia AZ2558 CDG 10:00 AM SVG 12:05 PM E70 2h 5min