Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Phoenix til San Francisco

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Phoenix till San Francisco

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

Interessante fakta om flyvninger fra Phoenix til San Francisco

    • 11 direktefly går fra Phoenix til San Francisco i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 6m.
    • American Airlines flight 403 (07:45 GMT, Airbus Industrie A320) er dagens første tilgjengelige avgang fra Phoenix til San Francisco.
    • American Airlines flight 436 (20:15 GMT, Airbus Industrie A321) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Phoenix til San Francisco.
    • Dagens korteste direktefly fra Phoenix til San Francisco (American Airlines flight 686, Airbus Industrie A321) tar 2h 3m.
    • Dagens lengste direktefly fra Phoenix til San Francisco (American Airlines flight 403, Airbus Industrie A320) tar 2h 11m.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Phoenix til San Francisco

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Phoenix til San Francisco. Let etter last-minute-billetter fra Phoenix til San Francisco til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Phoenix og San Francisco fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Phoenix til San Francisco samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Phoenix til San Francisco – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Phoenix til San Francisco Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Phoenix til San Francisco , kan vi tilby mange billige reiser. Phoenix til San Francisco fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Phoenix og San Francisco flyplasser og terminaler

Flypasser i PhoenixAZ, US

kart over flyplasser i Phoenix
  • 1

    Sky Harbor Airport (PHX)

    Avstand fra byens sentrum: 6,3 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra PHX til SFO

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 2 United Airlines
    Terminal 3 Frontier Airlines
    Terminal 4 American Airlines, US Airways
  • 2

    Mesa Gateway Airport (AZA)

    Avstand fra byens sentrum: 41,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i San Francisco CA, US

kart over flyplasser i San Francisco
  • 1

    San Francisco Int'l airport (SFO)

    Avstand fra byens sentrum: 19,1 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra PHX til SFO

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 American Airlines, Frontier Airlines, US Airways
    Terminal 2 American Airlines, US Airways
    Terminal 3 United Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Phoenix til San Francisco i Mon, May 4, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
American Airlines AA403 PHX 7:45 AM SFO 9:56 AM 320 2h 11min
US Airways US403 PHX 7:45 AM SFO 9:56 AM 320 2h 11min
US Airways/Delta Air Lines US5698/DL6426 PHX 6:00 AM SFO 10:30 AM CR9/E75 4h 30min
US Airways/United Airlines US5698/UA788 PHX 6:00 AM SFO 10:55 AM CR9/319 4h 55min
American Airlines/United Airlines AA410/UA6400 PHX 7:45 AM SFO 11:19 AM 320/CR7 3h 34min
US Airways/Delta Air Lines US5698/DL6428 PHX 6:00 AM SFO 11:30 AM CR9/E75 5h 30min
American Airlines/United Airlines AA5528/UA6197 PHX 7:37 AM SFO 11:48 AM CR9/CR7 4h 11min
American Airlines/United Airlines AA2751/UA6286 PHX 7:40 AM SFO 11:50 AM CR9/CRJ 4h 10min
US Airways/United Airlines US2751/UA6286 PHX 7:40 AM SFO 11:50 AM CR9/CRJ 4h 10min
US Airways/US Airways US5698/US2455 PHX 6:00 AM SFO 11:53 AM CR9/738 5h 53min
American Airlines/United Airlines AA452/UA5594 PHX 7:46 AM SFO 12:14 PM 321/E75 4h 28min
American Airlines/United Airlines AA641/UA5374 PHX 7:50 AM SFO 12:15 PM 319/CRJ 4h 25min
American Airlines/Delta Air Lines AA491/DL6430 PHX 7:35 AM SFO 12:30 PM 321/E75 4h 55min