Fly fra Stavanger til Milano

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Round-trip One-way
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Stavanger til Milano

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Stavanger til Milano. Let etter last-minute-billetter fra Stavanger til Milano til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Stavanger og Milano fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Stavanger til Milano samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Stavanger til Milano – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Stavanger til Milano Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Stavanger til Milano , kan vi tilby mange billige reiser. Stavanger til Milano fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Billige fly fra Stavanger till Milano

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
1 502 NOK
17
1 502 NOK
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 15. mai Stavanger (SVG) Milano (LIN) KLM Royal Dutch Airlines 1 582 NOK
Hjemreise sø 18. mai Milano (LIN) Stavanger (SVG) KLM Royal Dutch Airlines

Laveste pris for å fly fra May til Stavanger i Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 17. mai Stavanger (SVG) Milano (MXP) airBaltic 1 502 NOK
Hjemreise lø 24. mai Milano (MXP) Stavanger (SVG) airBaltic

Beste en ukes pris for å fly May fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise lø 17. mai Stavanger (SVG) Milano (MXP) airBaltic 1 502 NOK
Hjemreise lø 24. mai Milano (MXP) Stavanger (SVG) airBaltic
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

June

Laveste pris for å fly June fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 3. jun Stavanger (SVG) Milano (LIN) KLM Royal Dutch Airlines 1 612 NOK
Hjemreise ti 10. jun Milano (LIN) Stavanger (SVG) KLM Royal Dutch Airlines

Beste en ukes pris for å fly June fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 3. jun Stavanger (SVG) Milano (LIN) KLM Royal Dutch Airlines 1 612 NOK
Hjemreise ti 10. jun Milano (LIN) Stavanger (SVG) KLM Royal Dutch Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Laveste pris for å fly July fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 2. jul Stavanger (SVG) Milano (MXP) Lufthansa 1 812 NOK
Hjemreise ti 8. jul Milano (MXP) Stavanger (SVG) Lufthansa

Beste en ukes pris for å fly July fra Stavanger til Milano

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 8. jul Stavanger (SVG) Milano (LIN) KLM Royal Dutch Airlines 1 907 NOK
Hjemreise ti 15. jul Milano (LIN) Stavanger (SVG) KLM Royal Dutch Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Stavanger til Milano

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo airBaltic SVG MIL lø 17. mai - lø 24. mai 1 502 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines SVG MIL to 15. mai - sø 18. mai 1 582 NOK
airline logo Lufthansa SVG MIL ti 3. jun - ti 10. jun 1 621 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines SVG MIL ti 22. apr - to 24. apr 1 669 NOK
airline logo Air France SVG MIL fr 1. aug - on 6. aug 2 019 NOK
airline logo Iberia SVG MIL to 8. mai - to 15. mai 2 513 NOK
airline logo Norwegian Air Shuttle SVG MIL sø 11. mai - sø 18. mai 2 614 NOK
airline logo Alitalia SVG MIL fr 1. aug - on 6. aug 2 617 NOK
airline logo British Airways SVG MIL ti 3. jun - ti 10. jun 2 851 NOK
airline logo Austrian Airlines SVG MIL ti 20. mai - ti 27. mai 3 318 NOK

Flygtidene for fly fra Stavanger til Milano i Fri, Apr 18, 2014

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Alitalia/Alitalia AZ3983/AZ7727 SVG 6:00 AM LIN 10:00 AM 737/737 4h 0min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3983/KL1619 SVG 6:00 AM LIN 10:00 AM 737/737 4h 0min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1196/AZ7727 SVG 6:00 AM LIN 10:00 AM 737/737 4h 0min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1196/KL1619 SVG 6:00 AM LIN 10:00 AM 737/737 4h 0min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1873/SK1685 SVG 6:30 AM MXP 10:30 AM 320/321 4h 0min
Lufthansa/Alitalia LH879/AZ413 SVG 6:45 AM LIN 11:00 AM 735/E75 4h 15min
SAS Scandinavian Airlines/Alitalia SK3639/AZ413 SVG 6:45 AM LIN 11:00 AM 735/E75 4h 15min
Lufthansa/Lufthansa LH879/LH272 SVG 6:45 AM LIN 12:05 PM 735/E90 5h 20min
SAS Scandinavian Airlines/Lufthansa SK3639/LH272 SVG 6:45 AM LIN 12:05 PM 735/E90 5h 20min
Alitalia/Alitalia AZ3983/AZ7731 SVG 6:00 AM LIN 12:10 PM 737/737 6h 10min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3983/KL1623 SVG 6:00 AM LIN 12:10 PM 737/737 6h 10min
KLM Royal Dutch Airlines/Alitalia KL1196/AZ7731 SVG 6:00 AM LIN 12:10 PM 737/737 6h 10min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1196/KL1623 SVG 6:00 AM LIN 12:10 PM 737/737 6h 10min