Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Stavanger til Paris

Fly Hotell Fly + hotell

Type flyreise

Tur/retur Enkeltreise
Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Vil du reise fra Stavanger til Paris? Bestill hos eBookers!

Besøk oss på ebookers nå! Vi har rimlige reiser til alle verdenshjørner. Reis rett fra Stavanger til Paris. Flyet går fra Stavanger Lufthavn Sola, slik at du kan reise enkelt og rimlig fra ditt hjemsted. Uansett når du reiser kan du finne din beste kombinasjon av fly, hotell og leiebil hos eBookers - vi kan hjelpe deg med å gjøre ferien komplett! Ikke vær redd for dyre flybilletter og overprisede hoteller, vi sammenligner og oppdaterer våre priser hele tiden slik at vi er sikre på at vi gir deg den rimligste prisen. Du kan finne din billigereise fra Stavanger til Paris ved å booke billetter hos oss. Bestill nå!

Bestill din reise til Paris på ebookers nå!

Vil du besøke kjærlighetsbyen, motemetropolen eller kunsthovedstaden? Paris er kjent for mye og den venter på at du skal komme og se alt den har å by på. Ved å reise til Paris kan du oppleve shopping, romantikk, kultur, god mat og vin – listen er lang. Ikke nøl med å bestille flybilletter i dag. Hos ebookers finner du konkurransedyktige priser på alle reiser . Vi sammenligner og oppdaterer priser fra 400 flyselskaper for å være sikker på at du får den beste prisen på din reise til Paris fra Paris. Vi tilbyr også hotell og leiebil får å gjøre din reise komplett. Bestem den beste kombinasjonen for deg selv – vi oppfyller dine ønsker så du skal kunne se Eiffeltårnet lyse om kvelden eller ta en båt nedover Seinen, eller kanskje ta leiebilen ut til noen av de nærliggende vindistriktene. Bestill din reise til Paris fra Paris i dag og start planleggingen!

Billige fly fra Stavanger till Paris

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
1 003 NOK
18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

February

Billige helg flyreiser i February fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 26. feb Stavanger (SVG) Paris (CDG) KLM Royal Dutch Airlines 1 405 NOK
Tjen 14,05 NOK
Hjemreise ma 2. mar Paris (CDG) Stavanger (SVG) KLM Royal Dutch Airlines

Laveste pris for å fly fra February til Stavanger i Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 17. feb Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 003 NOK
Tjen 10,03 NOK
Hjemreise ti 10. mar Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France

Beste en ukes pris for å fly February fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 10. feb Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 189 NOK
Tjen 11,89 NOK
Hjemreise ti 17. feb Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

March

Billige helg flyreiser i March fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 5. mar Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 243 NOK
Tjen 12,43 NOK
Hjemreise ma 9. mar Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France

Laveste pris for å fly March fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 12. mar Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 003 NOK
Tjen 10,03 NOK
Hjemreise ti 17. mar Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France

Beste en ukes pris for å fly March fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 24. mar Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 189 NOK
Tjen 11,89 NOK
Hjemreise ti 31. mar Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

April

Billige helg flyreiser i April fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 24. apr Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 384 NOK
Tjen 13,84 NOK
Hjemreise ma 27. apr Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France

Laveste pris for å fly April fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise on 29. apr Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 040 NOK
Tjen 10,40 NOK
Hjemreise lø 2. mai Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France

Beste en ukes pris for å fly April fra Stavanger til Paris

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise to 9. apr Stavanger (SVG) Paris (CDG) Air France 1 178 NOK
Tjen 11,78 NOK
Hjemreise to 16. apr Paris (CDG) Stavanger (SVG) Air France
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Laveste pris for å fly t/r fra Stavanger til Paris

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Air France SVG PAR ma 3. aug - to 6. aug 1 000 NOK
airline logo Lufthansa SVG PAR lø 5. sep - lø 12. sep 1 302 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines SVG PAR lø 5. sep - lø 12. sep 1 368 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines SVG PAR fr 14. aug - fr 21. aug 1 601 NOK
airline logo British Airways SVG PAR ti 6. okt - ti 13. okt 2 120 NOK
Vueling Vueling SVG PAR to 9. apr - to 16. apr 2 240 NOK
airline logo Norwegian SVG PAR ma 13. apr - ma 20. apr 2 415 NOK
airline logo airBaltic SVG PAR ma 3. aug - to 6. aug 2 619 NOK
airline logo Iberia SVG PAR to 9. apr - to 16. apr 2 869 NOK
airline logo American Airlines SVG PAR fr 20. feb - sø 22. feb 20 198 NOK

Stavanger og Paris flyplasser og terminaler

Flypasser i Stavanger, NO
kart over flyplasser i Stavanger
  • 1

    Sola (SVG)

    Avstand fra byens sentrum: 12,1 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra SVG til PAR

    Flyselskaper
    Air France, SAS Scandinavian Airlines
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Paris , FR
kart over flyplasser i Paris
  • 1

    Charles de Gaulle Airport (CDG)

    Avstand fra byens sentrum: 23 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra SVG til CDG

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 1 SAS Scandinavian Airlines
    Terminal 2G Air France
  • 2

    Orly Airport (ORY)

    Avstand fra byens sentrum: 14,6 kilometers

  • 3

    Beauvais airport (BVA)

    Avstand fra byens sentrum: 68,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Stavanger til Paris i Tue, Jan 27, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
Air France AF1747 SVG 6:45 AM CDG 8:55 AM E70 2h 10min
Alitalia AZ2561 SVG 6:45 AM CDG 8:55 AM E70 2h 10min
Air France/Air France AF8298/AF8229 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 73H/73J 3h 25min
Alitalia/Air France AZ3983/AF8229 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 737/73J 3h 25min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3983/KL1229 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 737/737 3h 25min
Alitalia/China Eastern Airlines AZ3983/MU8275 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 737/737 3h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1196/AF8229 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 737/73J 3h 25min
KLM Royal Dutch Airlines/China Eastern Airlines KL1196/MU8275 SVG 6:00 AM CDG 9:25 AM 737/737 3h 25min
Air France/Air France AF8298/AF1241 SVG 6:00 AM CDG 10:45 AM 73H/321 4h 45min
Alitalia/KLM Royal Dutch Airlines AZ3983/KL2003 SVG 6:00 AM CDG 10:45 AM 737/32S 4h 45min
Alitalia/Air France AZ3983/AF1241 SVG 6:00 AM CDG 10:45 AM 737/321 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1196/KL2003 SVG 6:00 AM CDG 10:45 AM 737/32S 4h 45min
KLM Royal Dutch Airlines/Air France KL1196/AF1241 SVG 6:00 AM CDG 10:45 AM 737/321 4h 45min