Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Stockholm til Oslo

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Stockholm till Oslo

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
839 NOK
13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

June

Billige helg flyreiser i June fra Stockholm til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 12. jun Stockholm (ARN) Oslo (OSL) Norwegian 839 NOK
Tjen 8,39 NOK
Hjemreise sø 14. jun Oslo (OSL) Stockholm (ARN) Norwegian

Laveste pris for å fly fra June til Stockholm i Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 12. jun Stockholm (ARN) Oslo (OSL) Norwegian 839 NOK
Tjen 8,39 NOK
Hjemreise sø 14. jun Oslo (OSL) Stockholm (ARN) Norwegian

Beste en ukes pris for å fly June fra Stockholm til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 2. jun Stockholm (ARN) Oslo (OSL) Norwegian 901 NOK
Tjen 9,01 NOK
Hjemreise ti 9. jun Oslo (OSL) Stockholm (ARN) Norwegian
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Stockholm til Oslo

    • 24 direktefly går fra Stockholm til Oslo i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 0h 58m.
    • SAS Scandinavian Airlines flight 481 (06:15 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens første tilgjengelige avgang fra Stockholm til Oslo.
    • SAS Scandinavian Airlines flight 897 (21:10 GMT, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Stockholm til Oslo.
    • Dagens korteste direktefly fra Stockholm til Oslo (Norwegian flight 4121, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 0h 55m.
    • Dagens lengste direktefly fra Stockholm til Oslo (Norwegian flight 0803, Boeing 737-800 (Winglets) Passenger) tar 1h 0m.

Laveste pris for å fly t/r fra Stockholm til Oslo

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian STO OSL fr 12. jun - sø 14. jun 839 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines STO OSL fr 26. jun - ma 29. jun 1 139 NOK
airline logo airBaltic STO OSL ti 23. jun - to 25. jun 1 987 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines STO OSL ti 9. jun - on 17. jun 3 081 NOK
airline logo Germanwings STO OSL ti 23. jun - to 25. jun 3 181 NOK
airline logo Estonian Air STO OSL ti 9. jun - on 17. jun 4 101 NOK
airline logo Air France STO OSL ti 2. jun - ti 9. jun 6 121 NOK
airline logo British Airways STO OSL to 28. mai - ma 1. jun 9 499 NOK
airline logo SriLankan Airlines STO OSL to 28. mai - ma 15. jun 21 549 NOK
airline logo Iberia STO OSL fr 26. jun - ma 29. jun 25 829 NOK
airline logo Royal Jordanian STO OSL ti 23. jun - to 25. jun 25 891 NOK
airline logo Croatia Airlines STO OSL ti 2. jun - ti 9. jun 28 650 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Stockholm til Oslo

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Stockholm til Oslo. Let etter last-minute-billetter fra Stockholm til Oslo til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Stockholm og Oslo fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Stockholm til Oslo samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Stockholm til Oslo – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Stockholm til Oslo Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Stockholm til Oslo , kan vi tilby mange billige reiser. Stockholm til Oslo fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Stockholm og Oslo flyplasser og terminaler

Flypasser i Stockholm, SE

kart over flyplasser i Stockholm
  • 1

    Bromma airport (BMA)

    Avstand fra byens sentrum: 7,3 kilometers

  • 2

    Arlanda airport (ARN)

    Avstand fra byens sentrum: 36,1 kilometers

    Terminaler og flyselskaper for flyginger fra ARN til OSL

    Terminal Flyselskaper
    Terminal 5 Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 3

    Skavsta airport (NYO)

    Avstand fra byens sentrum: 89,5 kilometers

  • 4

    Vasteras-Hasslo (VST)

    Avstand fra byens sentrum: 86 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Oslo , NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra STO til OSL

    Flyselskaper
    Norwegian, SAS Scandinavian Airlines
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Stockholm til Oslo i Thu, May 28, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
SAS Scandinavian Airlines SK843 ARN 7:45 AM OSL 8:45 AM 73H 1h 0min
Norwegian DY805 ARN 9:10 AM OSL 10:10 AM 73H 1h 0min
SAS Scandinavian Airlines SK867 ARN 2:25 PM OSL 3:20 PM 73H 0h 55min
Norwegian DY4115 ARN 3:00 PM OSL 4:00 PM 73H 1h 0min
Norwegian DY4121 ARN 6:00 PM OSL 7:00 PM 73H 1h 0min