Ved å klikke her, samtykker du til våre vilkår

Fly fra Zürich til Oslo

Oppgi alder på barn

Barn som fyller to i løpet av reisen, oppgi en alder av 2 år. Det er lov å reise med maksimalt 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Zürich till Oslo

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
838 NOK
30
31

Fremhevet pris = Billigste rundreise-fly

Prisene gjelder rundreise per person (vilkår gjelder)

May

Billige helg flyreiser i May fra Zürich til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 29. mai Zürich (ZRH) Oslo (OSL) airBaltic 838 NOK
Tjen 8,38 NOK
Hjemreise ma 1. jun Oslo (OSL) Zürich (ZRH) airBaltic

Laveste pris for å fly fra May til Zürich i Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise fr 29. mai Zürich (ZRH) Oslo (OSL) airBaltic 838 NOK
Tjen 8,38 NOK
Hjemreise ma 1. jun Oslo (OSL) Zürich (ZRH) airBaltic
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

July

Laveste pris for å fly July fra Zürich til Oslo

Datoer Fra Til Stopp: Priser tur/retur fra*
Utreise ti 7. jul Zürich (ZRH) Oslo (OSL) airBaltic 1 234 NOK
Tjen 12,34 NOK
Hjemreise lø 18. jul Oslo (OSL) Zürich (ZRH) airBaltic
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Interessante fakta om flyvninger fra Zürich til Oslo

    • 4 direktefly går fra Zürich til Oslo i dag.
    • Dagens gjennomsnittstid for direktefly er 2h 20m.
    • SWISS flight 1216 (16:45 GMT, Airbus Industrie A319) er dagens første tilgjengelige avgang fra Zürich til Oslo.
    • SWISS flight 4710 (19:20 GMT, Boeing 737-700 (Winglets) Passenger) er dagens siste tilgjengelige avgang fra Zürich til Oslo.
    • Dagens korteste direktefly fra Zürich til Oslo (SWISS flight 1216, Airbus Industrie A319) tar 2h 20m.
    • Dagens lengste direktefly fra Zürich til Oslo (SWISS flight 1216, Airbus Industrie A319) tar 2h 20m.

Laveste pris for å fly t/r fra Zürich til Oslo

Flyselskap Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo airBaltic ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 838 NOK
airline logo SAS Scandinavian Airlines ZRH OSL sø 12. apr - ti 12. mai 908 NOK
airline logo SWISS ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 1 067 NOK
airline logo Germanwings ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 1 395 NOK
airline logo Air France ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 1 735 NOK
airline logo Finnair ZRH OSL to 9. apr - ma 13. apr 1 964 NOK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 2 087 NOK
airline logo Lufthansa ZRH OSL lø 11. apr - ma 13. apr 2 261 NOK
airline logo Austrian Airlines ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 2 595 NOK
Vueling Vueling ZRH OSL fr 29. mai - ma 1. jun 2 624 NOK
Turkish Airlines Turkish Airlines ZRH OSL lø 11. apr - ma 13. apr 2 855 NOK
airline logo TAP Portugal ZRH OSL fr 10. apr - ma 13. apr 5 711 NOK

Akkurat nå kan du få billige flyturer fra Zürich til Oslo

Besøk oss på Ebookers nå! Søk gjennom og spar penger på våre billige turer fra Zürich til Oslo. Let etter last-minute-billetter fra Zürich til Oslo til uslåelige priser spesielt for deg som ønsker å få så mye som mulig for pengene. På Ebookers sammenlikner og oppdaterer vi hele tiden utvalget av tilgjengelige billetter mellom Zürich og Oslo fra over 400 flyselskap, og vi arbeider døgnet rundt for å finne de beste prisene. Uansett hvor du reiser fra, så finner du på Ebookers en perfekt kombinasjon av fly, hotell og leiebil til en rimelig pris for en fantastisk ferie, alt ved hjelp av vår praktiske database med reiser over hele verden. Alle detaljer er utformet slik at de skal passe for deg. Du finner mange billige flyturer fra Zürich til Oslo samt hotell og leiebilsavtale slik at du får drømmeferien til en overkommelig pris. Besøk oss på Ebookers og start planleggingen av den perfekte ferien allerede i dag.

Oppdag flyturer fra Zürich til Oslo – bestill ferien din i forveien.

Tenker du på den neste ferien din? Besøk Ebookers og oppdag vårt utvalg av billige flyturer og flybilletter fra Zürich til Oslo Ebookers har reduserte priser fra et rekke flyselskap, samtlige er valgt med omhu for å gi deg perfekt service til en overkommelig pris. For helgeturen din, når du reiser fra Zürich til Oslo , kan vi tilby mange billige reiser. Zürich til Oslo fly , hotell og billeie – lag din feriepakke hos oss. Våre spesielle tilbud inneholder mer enn bare billige reiser. På Ebookers har vi også stjernegraderinger, oversikter og kart for å kunne hjelpe deg med å velge hotell på best måte. På Ebookers, tilkommer det ingen skjulte ekstraavgifter. Velg din egen kombinasjon med fly, hotell og leiebil fra vår store database og få en perfekt ferie eller drømmeweekend til redusert pris. Vent ikke til det er for sent!

Zürich og Oslo flyplasser og terminaler

Flypasser i Zürich, CH

kart over flyplasser i Zürich
  • 1

    Zurich Airport (ZRH)

    Avstand fra byens sentrum: 9,8 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra ZRH til OSL

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines, SWISS
Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flypasser i Oslo , NO

kart over flyplasser i Oslo
  • 1

    Oslo Airport (OSL)

    Avstand fra byens sentrum: 36,5 kilometers

    Flyselskaper for flyginger fra ZRH til OSL

    Flyselskaper
    SAS Scandinavian Airlines, SWISS
  • 2

    Sandefjord Torp airport (TRF)

    Avstand fra byens sentrum: 85,7 kilometers

  • 3

    Rygge Moss (RYG)

    Avstand fra byens sentrum: 58,6 kilometers

Tilbake til menyen Tilbake til toppen

Flygtidene for fly fra Zürich til Oslo i Fri, Apr 3, 2015

Flyselskap Flightnr. Avgang Ankomst Flytype Flytid
Flyplass Tid Flyplass Tid
SWISS LX1210 ZRH 6:55 AM OSL 9:15 AM 319 2h 20min
SAS Scandinavian Airlines SK3516 ZRH 6:55 AM OSL 9:15 AM 319 2h 20min
SWISS/SAS Scandinavian Airlines LX1100/SK3678 ZRH 7:15 AM OSL 10:55 AM AR1/319 3h 40min
KLM Royal Dutch Airlines/KLM Royal Dutch Airlines KL1952/KL1143 ZRH 7:00 AM OSL 11:05 AM 737/737 4h 5min
Lufthansa/Lufthansa LH5771/LH860 ZRH 7:05 AM OSL 11:55 AM 320/320 4h 50min
Lufthansa/SAS Scandinavian Airlines LH5771/SK3692 ZRH 7:05 AM OSL 11:55 AM 320/320 4h 50min
SWISS/Lufthansa LX1068/LH860 ZRH 7:05 AM OSL 11:55 AM 320/320 4h 50min
SWISS/SAS Scandinavian Airlines LX1068/SK3692 ZRH 7:05 AM OSL 11:55 AM 320/320 4h 50min
Air France/Air France AF1415/AF1774 ZRH 7:30 AM OSL 12:05 PM 318/E90 4h 35min
SWISS/Austrian Airlines LX1574/OS335 ZRH 7:10 AM OSL 12:45 PM 321/100 5h 35min
SWISS/Austrian Airlines LX3550/OS335 ZRH 7:40 AM OSL 12:45 PM 320/100 5h 5min
Austrian Airlines/Austrian Airlines OS8802/OS335 ZRH 7:10 AM OSL 12:45 PM 321/100 5h 35min
Austrian Airlines/Austrian Airlines OS568/OS335 ZRH 7:40 AM OSL 12:45 PM 320/100 5h 5min